Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban úgy...

Mit jelent ha álmomban úgy öltenek meg h kicsavarjak a nyakad/fejed de mégsem halsz meg?

Figyelt kérdés

Az éjjel inkabb reggel alvás alatt azt álmodtam hogy valami rosszat tettem és telefonon kaptam egy üzenetet volt barátnőmnel voltam valami rossz miatt össze vesztem talan a szüleimmel vagy bajba kerültek nem emlékszem pontosan és neki álltam kiabálni hogy nem megegyszer ezt nem teheted meg velem valami alak a semmiből megjelent és kitekerte a nyakam de a geringem is fordult vele szóval előre került mind az ami hátul van, de nem haltam meg , vártam a fájdalmat de semmi erős csak ahogy el sétáltam a telefonomig éreztem hogy megvan merevedve a testem majd felhivtam anyukámat és annyit mondtam hogy velem is megtörtént de ezt mind sírva megkerdezte hogy de mi azt mondtam ami az xy nal megkerdezte hogy azzal az xy (össze tört a telefonja) mondtam h nem a másik xy nal és annyit hallottam h úristen mi elkezdtem mondani h megakadt ölni de nem haltam meg azt mondta azonnal indulunk és felebredtem megmerevedett,

miért van ez??mit jelent ez??



2023. jan. 4. 18:42
 1/2 anonim válasza:
38%
XD
2023. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy a gumiember.
2023. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!