Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a barátommal (akivel...

Álmomban a barátommal (akivel gondjaink vannak a munkám miatt )egy erdőben sétáltunk majd ki jöttünk onnan vidáman ! Van ennek valami jelentése ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 08:05
 1/3 anonim válasza:
51%
Szerintem azt jelentheti hogy tartsatok ki még egy kicsit, mert az erdő a kilátástalan sötét időkre utalhat és ahogyan vidáman kisétáltok belőle, azt jelentheti, hogy hamarosan, vagy kis idő múlva megoldódik köztetek a probléma és mindenképpen mindketten vidáman jösztök ki belőle, tehát pozitívan. Nos azt, hogy együtt lesztek e boldogok az már nem biztosan megmondható... de szerintem igen, együtt megoldjátik ezt a problémát:)
2023. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Az álmok gyakran a valósággal összefüggő, de mégis kódolt üzeneteket tartalmaznak, amelyeknek sokszor csak az álmodó tudja megfejteni a jelentését. Az álmaidat gyakran az érzelmeid, félelmeid és vágyaid tükrözik, és azokat is befolyásolhatják, amik éppen a valóságban zajlanak az életedben.


Amennyiben az álmodban a barátoddal sétáltál egy erdőben, és aztán vidáman tértek vissza onnan, lehet, hogy az álom azt sugallja, hogy a problémáidat sikerült megoldanod a barátoddal, és most újra boldogan tudtok együtt lenni. De az álmok jelentése mindig az álmodó személyének a saját élettapasztalatai, érzelmei és gondolatai alapján értelmezhetőek, így csak te tudod pontosan megérteni az álmod jelentését.


Amennyiben az álmodban megjelenő helyzetek vagy érzelmek zavarnak téged, érdemes lehet beszélni róluk valakivel, aki segíthet megérteni az álmod jelentését és az életedben zajló dolgokat. Például egy baráttal, családtaggal, vagy akár egy terapeutával is.

2023. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Bár így lenne bárcsak teljesülne!

Nagyon bizok benne hogy sikerül megoldani a gondunkat, ezért fel is mondtam a munkahelyen már csak 10 napot kell ledolgozni !

A főnököm sajnos a földbe tipor ,és én pedig a barátommal vagyok emiatt ingerültebb vagy a semmi miatt magyarazok !

Szólt már hogy fejezzem be volt hogy egy hétig külön voltunk de aztán kibekultunk !

Remelem most is sikerül és ha végre letelik ez a néhány nap akkor végre megkonnyebbulok és újra ugyanaz a kedves nő leszek mint előtte

Nem pedig idegbeteg , élet unt remény veszett kétségbe esett !

2023. jan. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!