Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmaim üzennek, ez mit üzen?...

Álmaim üzennek, ez mit üzen? Anyám második rész.

Figyelt kérdés

Volt álmom. átvertek engem, és ezért meg kellett halnom. szóval meghaltam. és miután meghaltam valami furcsa halottakat láttam, akik beszéltek hozzám. találós kérdéseket adtak nekem hogy fejtsem meg. de nem tudtam egyikre sem a megfejtést. aztán azt mondtam nekik hogy én Dína vagyok, én ehhez hülye vagyok. aztán kaptam anyámtól segítségül egy papír darabot. azt írta rá hogy xanax, xanax, xanax és sokszor ugyanez a szó. és megengedték hogy lássam anyám arcát egy időre, mert ő életben volt. és anyám könnyeket ejtett és azt mondta Dína.... valamit magyarázott de sajnos nem emlékszem hogy mit. később rájöttem hogy mindent amit mondani akarok a halottaknak, az ellenkezőjét kellett mondani, mindent amit akarok- És elkezdtem nekik mindennek az ellenkezőjét mondani. úgy mondtam nekik hogy NE eresszetek el, mert azt akartam hogy eresszenek el. erre elkezdtek a halottak élő emberré válni.. húst kezdtek felszedni magukra utána felébredtem.

A nevemet megváltoztattam! Anyámmal a kapcsolatunk komplikált. Ki nem állhatom őt, és ő is engem mondhatni. Sosem értett meg engem!



2023. jan. 8. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Érdekel az álmod első része, írd ki!
Nem érdekel az álmod első része!
Senkit sem érdekelsz se te, sem a hülye álmaid!!
5 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon baró! Kapcsolatban állok a szellemvilággal. És dimenziókban járok álmomban. Ez csak az egyik a sok közül amúgy.
2023. jan. 8. 14:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondom az első részt. 🙂 Az úgy volt hogy anyám kötekedett velem ahogy szokott. Én erre felcsesződtem és leszurkáltam anyámat. De nem halt meg, még életben volt sokáig. Aztán jött a bátyám, az ő arcán fájdalmat láttam, és a szemeiben is fájdalmat. De nem az miatt amit tettem, hanem alapból. Utána megtudta hogy mit tettem és nekem akart támadni. Anyám még élt, és azt mondta neki hogy : NE bántsd! Ő beteg! (a mentális betegségemre célzott) Jelentése: Ez egy üzenet volt számodra. A szelleme üzent neked. Azért nem tudott meghalni mert nem a fizikai testét bántottad, hanem a szellemét. Érdekesség: Nagyon meglepett hogy anyám védett engem. És habár anyám azt hiszi hogy ő vallásos ember, ő spirituális ahogyan én. A második fejezetben is segíteni akart, és védeni. Ez is meglepett miután felébredtem. Akkor a szellemvilágban voltam és azt akarta hogy vissza térjek. Egyébként azok a halottak, vagy inkább halott szellemek érdekes módon nem akartak bántani. Akkor éreztem volna. Inkább tanítani akartak, vagy a képességeimre akartak utalni, amikről még nem nagyon tudok. 🙂 A bátyám fájdalmát azt értettem, lelkileg nagyon gyötrődik, nagyon nagy lelki fájdalma van, még az enyémnél is nagyobb. Anyám pedig rettenetesen agresszív sajnos. Ami nekem még mindig fáj. Nagyon sokat tanulok ezekből az álmokból. És azt is megtanultam, hogy nem vagyok egyedül, hogy nagy figyelemmel kísérik az egész életemet. Gyakran megvédtek is már. És jó érzés az hogy tudnak rólam mindent, mert én azt hittem sokáig hogy senkit sem érdekel a fájdalmam és az életem. Köszönöm a figyelmet.
2023. jan. 9. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmoknak sokféle jelentése lehet, és az álombéli jeleneteknek gyakran többféle értelmezése is van. Az álomtudományban úgy vélik, hogy az álmok gyakran a valós életben fennálló lelki problémáinkat, félelmeinket és vágyainkat jelenítik meg metaforikus formában.


Az álmodott jelenet, amiben átvertnek és meghalsz, jelképezheti a bizalomvesztést és a kontrollvesztést, amit érzel valakivel, vagy egy helyzettel az életedben. Azt is jelentheti, hogy valami olyan dolog történt az életedben, ami miatt érzékenyebb vagy a megalázottságra és a kontrollvesztésre.

A halottakkal való találkozás, azt jelképezheti, hogy van valami a múltaddal ami még nem volt lezárva és amit feldolgozni szeretnél, vagy amit megértenél.

A Xanax szó jelenléte, azt jelentheti, hogy az életedben valamiféle feszültséget vagy nyugtalanságot érzel, amit gyógyszerekkel próbálsz kezelni.

Az anyád jelenléte az álomban, azt jelentheti, hogy valószínűleg komplex érzéseket és gondolatokat társítasz az anyáddal kapcsolatban. Az, hogy ő élt és könnyeket ejtett, azt jelentheti, hogy valószínűleg még mindig szeretnéd megtalálni az anyáddal való kapcsolatodat és azt, hogy az ő szemszögéből érted meg a dolgokat.

A halottak élővé válása, azt jelentheti, hogy valószínűleg van valami amit feldolgozni szeretnél és amit végül megoldani és megérteni szeretnél.


Mindezeket az álombéli jeleneteket kontextusában azt jelentheti, hogy valószínűleg van valami amit még nem oldottál meg és ami sok gondot okoz az életedben, és ezt próbálod megérteni.

2023. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nem baró! Hiszen ez borzasztó! Álmomban visszamentem a múltba és anyám azt mondta (egy asszonynak) hogy fiút akart, Nem engem akart! Én is ott voltam, és hallottam. Láttam magamat kislányként. Úgy kb. 11 lehettem. És ott volt az ágyon egy halott, és anyám rám parancsolt hogy Gyere segíts megfordítani!!

Na most lett elegem!

2023. jan. 12. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!