Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel csak neten alakultak régen a dolgok de nem jöhettünk össze, utána már nem akart semmit, sokszor visszatértünk egymáshoz és egy barátságot megbeszéltünk.

Most pedig vele álmodtam.


Álmomban segített, hogy ott lakjak nála (mert a valóságban épp családi baj van és nincs hová mennem) és ő nem olyan hogy mindenki baját meghallgassa, stb...

Szóval álmomban nála voltam, az ő otthonában, mindketten a földön aludtunk, mégse kommunikáltunk, csöndben voltunk.

Ott volt mellettem és felakartam éjszaka hívni telefonon hogy beszéljek vele, de nem vette fel, pedig fent volt és óvatosan a számítógéphez nyúlt fekve, de olyan mintha végig aludt volna.

Reggel jöttek a barátai akivel elmentek dolgozni, elvitt magával aztán délután elmentünk bevásárolni a barátaival, akkor összebarátkoztam velük elég hamar.

A pasi fizetett de komolynak tűnt.

Nem beszéltem vele.

Még volt valami elintézni valója aztán a barátai és én kint megvártuk, mindneki egyszerre felhívta, velem együtt de ki volt akadva hogy mi a f*sz van hogy mindenki hívja.

Én akkor akartam megkérdezni, hogy nekem miért segített, hogy hogy kerültem az ő lakására mert semmilyen előzménye nem volt.

De nem tudtam megkérdezni.

Aztán felébredtem.


Később újra megpróbáltam aludni hogy hátha lesz folytatása az álomnak, azt álmodtam hogy a Pasi eljött a családomhoz, csöndben volt végig, a családom sütögetésre készült, a mamám a tv előtt ülve nézte hogy a bátyám és én kiskorunkban ölelkezünk és ezt a pasi is látta, de a pasi csak figyelt.

Ennyit álmodtam.

Azóta azon gondolkozom hogy nincs vele valami nagy baráti viszonyom mégis ezt álmodtam vele és nem tud semmiről, de azon kattog az agyam hogy miért segített nekem.


2023. jan. 10. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezen kattog..

Tudsz segiteni?kérdeztem de vissza se irt ..bàr màr akkor se értettem magam miért hozzà fordulok hosz nem is ismerem (de olyan mintha meg ezer éve ismerném!)

Aztàn segitett anonim..

2023. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet titkon tetszik
2023. jan. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álom egy komplex jelenet ami összetett érzéseket és gondolatokat jelképezhet.


A pasi jelenléte az álmodban azt jelentheti, hogy valamilyen módon a valóságban is foglalkoztat a kapcsolatotok vagy a kapcsolatotok múltja, jelenléte. A folyamatossága a jeleneteknek azt mutatja, hogy ezek az érzések és gondolatok valószínűleg a hétköznapjaidban is jelen vannak.

A segítség amit nyújt az álomban azt jelentheti, hogy valójában nagyon biztosnak és támasznak érzed ezt a személyt, vagy hogy segítségre van szükséged valami területen az életedben.

Az is lehet, hogy éppen olyan dolgokat keresed amiket ő képvisel, személyiségében, képességeiben, attitűdjében.


Az, hogy a családoddal voltál az álomban, és a mama és a bátyád jelen voltak azt jelentheti, hogy az otthon, család és biztonság fontos témák az életedben. A családodat és otthonodat jelképező jelenetek azt mutatják, hogy valószínűleg nagyon szoros a kapcsolatod családoddal, és az otthonodat jelképezi a biztonságod és a támaszod.


Az, hogy a pasit nem tudtad megkérdezni, hogy miért segített neked, jelzi, hogy valószínűleg van valami amit nem mondasz el neki, vagy valami amiről szeretnél beszélni de mégsem teszed meg. A csend és a kommunikáció hiánya az álomban jelképezi a kommunikációs problémákat az életedben.


Összefoglalva az álom sok érzést és gondolatot jelképezhet, amik a valóságban is jelen vannak az életedben. A pasi jelenléte és segítsége jelzi, hogy valószínűleg biztonságosnak és támasznak érzed őt.

2023. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!