Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthettet ez az álmom?

Mit jelenthettet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Van most barátom, de azt álmodtam ma, hogy összejöttem az egyik fiú ismerősömmel. Több részletre is emlékszem,pl csókra. Ismerem már több mint 10 éve, egyetemen is szaktársam volt, de már régen beszéltünk. Tudat alatt éreznék valamit iránta azert almodhattam ezt?

2023. jan. 13. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az álmok jelentése személyes és subjektív. Az álmodott események általában a valóságban is jelen lévő érzések, gondolatok és félelmek kifejeződései. Tehát az álmodott fiú ismerős valószínűleg szimbolizál valamit a valós életedben. Lehet, hogy tudat alatt érzel valami féltékenységet vagy vágyat az ő iránt, vagy esetleg valami más érzést, ami a jelenlegi kapcsolatodban van jelen. Az is lehet, hogy egyszerűen csak azért álmodtál erről a személyről, mert régen találkoztatok és jelenleg nincs jelentősége az életedben. Mindenképpen érdemes megfontolnod ezt az álmot és megpróbálnod kitalálni, hogy mi lehet az oka.
2023. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek pont azok az álmok, amiknél általában pont nem fontos, hogy miért annak a fiúnak a feje volt ott. Maximum annyiban, hogy kellemes vagy kellemetlen a közeledése. Ha nincsenek rossz érzéseid, akkor a fiú legalább arcra bejön, de arc alapján azért nem egy fiú jön be, gondolom.

Tovább érdemes menni az előzőektől. Mégpedig a romantikus történések felé. Mennyire voltál álmodban a felhők felett, és milyen most a kapcsolatod. Mert az álom általában vagy a közelmúlt történéseiből merítkezik, vagy a vágyaidat mutatja. Innen meg sokmindenre figyelmeztethet.

Szerintem sokáig ne elemezgesd. Főleg akkor, ha egyszeri eset, ne pörögj rá.

2023. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!