Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodom, hogy egy...

Ha azt álmodom, hogy egy ismerősöm úgy hunyt el (Egyébként él és semmi baja) mint a nagymamám az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam, hogy egy ismerősöm elhunyt és kiderült úgy, mint a nagymamám (5 hónapja) nagyon hirtelen történt senki nem tudta hogy ez lesz vele és mindenkit megérintett, ma pedig erről álmodtam ha jól emlékszem még nem álmodtam azóta nagymamámmal. Nem kaptam levegőt és sírva keltem fel olyan valós volt ez mit jelenthet?
2023. jan. 21. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hiszel az ezotériában, szóval oda kellett volna kiírnod.
2023. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áttetetem a kérdésed, mert ezt nem itt kell kérdezni. Én egyszer álmodtam,hogy kiestek a fogaim, pár nappal később kiderült, hogy egy rokonom végső stádiumú rákban szenved, pár napra rá meg is halt.

Lehet jelentése, igen. De ne ijedj meg, lehet az agyad csak keveri a dolgokaz. Például láttál egy filmet és az eseményeit az agyad másképp dolgozza fel.

2023. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%
Szerintem azt jelenti, hogy szar iskolába jártál, és vegetativ gyökérként éled az életed.
2023. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én inkább attól félek, hogy miért pont úgy, mint nagymamám?
2023. jan. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!