Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a többszörös repülés?

Mit jelent a többszörös repülés?

Figyelt kérdés

Régebben minden éjjel arról álmodtam hogy repülök, első nap csak így szimplán felrepültem sétálás közben. Második és harmadik nap már egy Nissan Skyline-al ugrattam át az Atlanti-óceánt, tegnap pedig nem tudom hol voltam csak fel az űrbe és láttam a Föld-et. Mielőtt leérkeznék a földre felkelek de úgy mintha az ágyamra estem volna. Mi lehet a baj amiért ezeket álmodom?


21/F


ui.: az elozo hasonlo kerdes ellentetje vagyok, engem is nagyon erdekelnek a valaszok.

Mostanaban ha valamiről álmodok, az a szex.

A valóságban még egyik sem történt meg...:)


2010. okt. 3. 21:54
 1/1 anonim válasza:

repülni,repülés


- Kielégítetlen alkotókedv; azoknak az álma, akiknek a tehetsége, kreativitása nincs kihasználva; olyan munkát vagy kénytelen végezni, amelyhez semmi kedved; másra, főleg többre lennél képes. Ha szárnyad nő és repülsz: lustaságod akadályoz abban, hogy értékesebb tevékenységbe kezdj; nem élsz a lehetőségeiddel.

[link]

2010. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!