Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a többszörös zuhanás?

Mit jelent a többszörös zuhanás?

Figyelt kérdés

4 napja minden éjjel arról álmodok hogy zuhanok, első nap csak egy gödörbe léptem és lezuhantam. Második és harmadik nap már egy hegyről, tegnap pedig nem tudom honnan csak bele a sötétbe. mielőtt leérkeznék a földre felkelek de úgy mintha az ágyamra estem volna. Mi lehet a baj amiért ezeket álmodom?


17/L


2010. okt. 3. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne gyötörd magadat, feleslegesen stresszelsz. Azt jelenti.
2010. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ilyeneket én is szoktam álmodni. De én is felkelek azelőtt, hogy földet érnék.

Én olyat is hallottam ha földet érsz még álmodban, akkor meghalsz. Nem tudom mert sosem értem még földet.

Nem tudom mi igaz belőle.

2010. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért azért hordj ejtőernyőt alvás közben. Sose lehet tudni...
2010. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is többször álmodtam már ilyet de én is mindig felébredek mielőtt földet érnék és olyankor mindig olyan érzésem volt hogy leestem az ágyról! Kicsi koromban is volt már ilyen és akkor tényleg volt is olyan hogy leestem az ágyról, de nem tudom ez mitől lehet!
2010. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A zuhanás azt jeleni, hogy a jövődről fogsz álmodni. De ha felébredsz után, akkor nem tudod meg, hogy mi vár rád. Frabato szerint.

"Az alomban a ZUHANAS =kisgyermekkori remulet ujraeledese, almodozasban, abrandozasban levezetett kreativitas, kihasznalatlan szabalyozatlan intelligencia.

-Arokba, godorbe piszkos helyre zuhanni:

tudod jol,h rossz uton jarsz

-Tetorol, sziklarol magaslatrol lezuhanni:

nem ott vannak a sikereid, ahol szeretned

-Toronybol, oszloprol leesni:

Nok almaban:szerelmi bizonytalansag

Ferfiak almaban:vedtelenseg


(Forras:Mochar Szilvia:Modern almoskonyv)"

2010. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 2. válaszolónak teljesen igaza van. Nem véletlenül nem esett le senki abból a bizonyos zuhanásból mert ha leesett volna bizonyára meg is halt volna.. különös..és ez azért van mert mélyen alszol
2010. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!