Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy aláírtam egy üres fehér lapot aminek az alján egyetlen mondat volt, hogy "A fentieket elfogadtam és tudomásul vettem.". Az aláírás helyén a nevem volt és titulusnak odaírva hogy "senki". Ezeket hogyan értelmezzem?

2023. febr. 7. 17:27
 1/2 anonim válasza:
100%

Esetleg nem állsz döntéshelyzet előtt? Nekem ez az aláírósdi utalhat arra hogy hamarosan dönteni kell valamiben. Vagy esetleg arra is utalhat az álom, hogy nem tudsz befolyással lenni az életed eseményeire, bizonytalanságban vagy (üres lap/senki titulus) Esetleg hogy nem te irányítod az életed.

Ezek közül lehet valamelyik?

2023. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szem elől téveszted a lényeges dolgokat és a lényegtelen dolgokkal foglalkozol. A három fő természet jelent meg álmodban. Az üresség, a múlandóság és az érzés ami benned volt gondolom rossz volt, ez a harmadik természet, a lét szenvedéstelisége. Erről a három természetről kell tanulnod és gyakorolnod azáltal, hogy meglátod őket a mindenapi jelenségekben. Hogyha nem tudsz meg mindent erről a háromról akkor már meghaltál csak még nem tudsz róla.
2023. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!