Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jelenik meg mostanában...

Miért jelenik meg mostanában olyan sokszor a régi lakásunk az álmomban?

Figyelt kérdés
Nem a lakás a központi szereplő az álmaimban, csak egész egyszerűen ott játszódnak az álmaim, mintha nem kötlöztünk volna el. Egyébként 1.5 éve volt a költözés, de csak mostanában vált rendszeressé, hogy az álmaimban ott lakok.

2023. febr. 21. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszavágyódsz oda vagy abba az életszakaszba? Vagy ott maradt valaki, vagy valami elintézetlen?
2023. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Mert hiányzik.


1500 lesz

2023. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi. Azonnal utalom az összeget. ;)


Egyébként amikor elköltöztünk, akkor sem hiányzott. Amikor meglett az új házunk de még a régi helyen laktunk, akkor furcsa volt, hogy majd el fogunk költözni, mert abban a lakásban nőttem fel, de ahogy elköltöztünk, elfogott az újdonság érzése és sosem vágytam vissza.

Első válaszoló, neked is köszönöm. Ilyesmiken gondolkodok én is, de még nem sikerült megfejtenem konkrétan, mert kapásból semmi ilyesmi nincs.

2023. febr. 22. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Álmaidban a lakhelyed saját magadat reprezentálja.

A gyerekkori lakhelyed a gyerekkori énedet, azt a tudatállapot, azt a biztonságot esetleg. Szeretnél oyan lenni újra. Belül újra olyan vagy esetleg. A jelen gondjaidon a régi önmagad tudna segíteni, a régi látásmódod...

2023. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!