Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy néha egyszer...

Miért van az hogy néha egyszercsak beugrik egy pillanatkép vagy egy részlet a régi álmaimról? Mostanában majdnem naponta, de mindig más álmokról és olyanokról is amit évekkel ezelőtt álmodtam.

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

*****

Próbáld ki ezt a módszert, segíthet megtudni, amire kíváncsi vagy.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mert még feladatod van azokban a kapcsolatokban, dolgokban...
2012. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mert jobb az emlékező képességed, illetve mert jobban megjegyzed az álmaid az átlagnál.Például nekem is általában nagyon hosszú, színes álmaim vannak, kerek történetek, amiket nehéz lenne csak úgy elfelejteni, ráadásul írom is őket rendszeresen, így napi szinte kb óránként beugrik egy-egy régi álomjelenet.akár van jelentősége, akár nincs.
2012. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is előfordul ilyesmi. Szerintem amikor ilyen történik, akkor az ébrenlét során olyan helyzeteket tapasztalsz, melyek valamilyen módon kapcsolatban vannak az adott álommal. Nem a felszínre kell gondolni, hogy ugyanazon szereplők, hanem inkább az, hogy te érzelmileg mit élsz meg, mit gondolsz, milyen tudati folyamatok játszódnak le benned.

Ha jóval régebbi álom, lehetséges, hogy pont valamifajta megértés született meg benned mélyen az adott álommal kapcsolatban.

2013. jan. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!