Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban találkoztam a jövőbel...

Álmomban találkoztam a jövőbeli önmagammal. Egy láthatlan valaki vezetett oda. A jövőbeli én egyedűl élt, magányosan, senki és semmi nélkűl. Amikor megkérdeztem, hogy hogy jutottam elidáig, a válasz egy válmozdítás volt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha te magad nem tudod, miért kerültél oda, akkor senki se tudja, mert a saját cselekedeteid vezettek odáig.
2010. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A láthatatlan valaki a tudatalattid volt. Elvezetett az egyik mélyen magadba temetett félelmedhez: félsz a jövődtől, attól, hogy egy nincstelen, magányos, érdektelen árnnyá válsz. Lehet, hogy ez egy vészkiáltás volt, mert legbelül úgy érzed, nem teszel meg minden tőled telhetőt a céljaid elérése érdekében. Még ha jelenleg jól is állsz az életben.

Talán ideje jobban rákapcsolnod.

2010. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
utolsóéval valahogy nagyon egyet tudok érteni
2015. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!