Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélgettünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettünk a párommal (akivel nem a legjobb a kapcsolatunk)! Megkérdeztem tőle miért is vagyunk együtt? Erre az volt a válasz:én azért vagyok veled mert együtt élünk! Na én csak néztem! És ekkor esett le tényleg vége a kapcsolatunknak? Igaz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz!
2009. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki.
2009. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mire gondolnátok ha ezt mondaná vki?
2009. ápr. 7. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom ilyet mondana, akkor megkérdezném, hogy szeret-e még, vagy csak megszokás az, hogy együtt élünk. És, hogy hogyan képzeli a jövőt. HOgy meg akarja még menteni ezt a kapcsolatot, vagy ne játszunk színházat egymásnak és békésen köszönjünk el.
2009. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaz.Szerintem ebből a válaszból egyértelműen az jön le,hogy csak megszokásból van veled.Ha nekem valaki ezt mondaná,az az érzésem lenne,hogy azért van velem,mert nincs jobb dolga,inkább velem van mint egyedül.Szerintem szakíts vele.Bizos találsz olyat,aki erre a kérdésre azt válaszolná"mert imádlak","mert te vagy az én egyetlenem,életem értelme"

Dóka

2009. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg, hogy szeret-e még.
2009. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Erre tudod mit mondana:jaj hát persze hog szeretlek
2009. ápr. 7. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak már nagyon úgy tűnik, hogy vége. Talán ellaposodott, megpróbálhatod feldobni valamivel, de én speciel nem fűzök hozzá sok reményt. Bár nem tudok valami sokat a helyzetetekről.
2009. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
veszekedés veszekedés hátán!
2009. ápr. 7. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem emlékszem, hogy hol hallottam, de szerintem nagyon találó: "Sokkal több pasi lépne le, ha tudná, hogyan kell összecsomagolni. :)"

Hát, szerintem , ebben benne van minden, amit a megszokásról lehet tudni. Az ember elvan csak úgy, telnek a napok, amik nem éppen rosszak, valahogy működik is, meg nem is. Ha azt kérdezed magadtól: rosszul érzem magam, elviselhetetlen ez így, és a válasz egy bizonytalan "nemt'om", de ha azt kérdezed, megfelel-e ez nekem örökre, akkor határozott NEM a válasz, mert akkor már jobban érzi az ember, hogy ez így kevés és csak fecsérli az életét az állóvízben. De kilépni, még így sem könnyű.

Viszont az is biztos, hogy ha mindkét félben él még valami, lehet, hogy egy ilyenfajta sokk helyre is rázhatja a kapcsolatot. Ha mondjuk az egyik kimondja: ez nekem kevés, ha tényleg nem több már, akkor szakítsunk. Ilyenkor még mozgósíthatók néha a tartalékok, meg lehet menteni a kapcsolatot, de, csak, ha érdemes, és, ha mindketten így érzik.

2009. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!