Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban meg...

TankoMariaErzsebet kérdése:

Mit jelent ha álmomban meg csípett a hangya?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy épp egy medencében fürdőztem, mikor arra lettek figyelmes hogy nek egy nem kettő hány ha a lábamon van a vízben (nem tudom hogyan maradtak ott) és meg csíptek. Elég fusztralt lettem ébredéskor meg sosem álmodtam ilyent. Hogyan maradhat a hangya a vízben rajtam ? Fogalmak sincs mit jelent ez az alom valaki tudja? Olvastam halálról olvastam hazugságrol, fenyegetésről de pontos választ mégsem kaptam ami kapcsolódna az almomhoz és kicsit ideges se tesz hogy eddig semmi jót nem olvastam a hangya álomrol.

2023. márc. 5. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Azt jelenti hogy rosszul aludtál és elzsibbadt a lábad álmodban. A tudatalattid pedig kerekített a dolog köré egy történetet.
2023. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Henyélsz?

Csipkedd magad!

:)


"Szorgoskodnék - szól a hangya -,

Ha a tücsök békénhagyna.

De rázendít folyton, s újra,

S táncolunk a rock and rollra."

2023. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pszichológia egyes irányzatai szerint a rovarok irritáló személyre utalnak áltaában, főleg ha csípnek a zálomban.

A kollektív szimbolumok tekintetében (Freud, Jung, asztrológia, ókori görögök, stb) a víz mint ős elem az érzelmeket szimbolizálja.

Ezek után javaslom, próbálj analógiát vonni az aktuális életed tartalma, valamint eközött.

Lehetséges, hogy jeelnleg elfojtod az érzelmeidet olyan valaki kapcsán, aki irritál, zaklat téged? Haragszol valakire, aki zaklat téged, vagy számomra irritáló a személyisége? Vagy pont, hogy nagyon is kikeltél magdból ilyen személy miatt? Esetleg valaki pofátlanul a személyes lelki teredbe, és/vagy aurádba hatolt be, ami felháborít téged? Nem tart valaki tisztes távot tőled, akitől elvárnád? Mostanság valaki pofátlan, veled szemben? Vagy valaki kipletykálta egy titkodat, amely érzelmi természetű számodra,és fel vagy háborodva? Netán túl elnéző vagy ilyen emberekkel szemben? Gondold végig.

2023. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!