Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ébredtem félve és mit...

Miért ébredtem félve és mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Régóta vágyam egy saját lakás, ingatlan.

Az álmomban valahogy lett egy házam, ami nem volt amúgy túl jó állapotban, de azért élhető. Bútorok is voltak, mind régies.

Olyan volt, mintha most költöznék be és az előzző tulaj holmija ott lenne. Régi ruhák, otthonkák, amit idős nénik hordanak. Úgy éreztem, mintha korábban találkoztam volna a nénivel. De aktuálisan nem volt jelen, csak úgy "érezni" lehetett. Az egyik szoba plafonján volt egy folt, mint amikor beázás van és attól tartottam, hogy mi van felette. Hogy valami van ott, ami rossz. De amíg aludtam ez csak egy kisebb érzet volt.

Felébredtem és akkor tört rám egy hirtelen rettegés, de nem tudtam így ébren megmagyarázni. Nagyjából 5 percig tartott, aztán elmúlt, hajnalfelé volt és egy kicsit még aludtam, akkor nem tért vissza.



2023. márc. 7. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, olyan mint,aki túl sok horrort nézett, mert ott szoktak ilyenek lenni. Szeretem a horrorfilmeket, de mostanában nem.néztem.
2023. márc. 7. 22:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A ház egy rendkivül fontos szinbólum! Benne lakunk ott töltjük életünk nagy részét, a ház ad védelmet és biztonságot. A ház ugyancsak lehet vagyonunk részese is, amire vigyázzni kell. Nem csoda, hogy igyekszünk mindent megtenni annak érdekében, hogy ne történhessen semmi baj a házzal. De álmodhatunk éppenséggel azzal a házzal is , ami vágyaink tárgya , és ezért küzdünk, hogy ez az álmunk valósággá válhasson.
2023. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!