Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez az álom? Azt...

Mit jelenthet ez az álom? Azt álmodtam hogy egy látásból ismert férfihoz nagyon vonzódtam álmomban. Nem történ semmi köztünk csak avval a tudattal ébredtem fel hoyg úristen! :DMi van?

Figyelt kérdés
Álmomban csupán annyi volt hogy a boltban voltam mint ahogy elözö nap pont voltam és ott is láttam és ugyanaz a pár perces képsorozat jázsódott le elöttem!
2009. aug. 21. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
rádált
2009. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy Ö állt rám?:D

Bár szokott nézegetni de nekem max a nöi hiúságomat növelte evvel mivel 10éve párkapcsolatban élek!Szóval jól esni jól esik de max ennyi!:)

Csak fura és egyben ijesztö is volt úgy fel ébredni...:D

2009. aug. 21. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
1x majd megszólit
2009. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tíz éve párkapcsolatban élsz, teljesen természetes (na persze nem csak akkor), hogy más férfiakkal is álmodsz, még ha az az álom nem is szexuális töltetű. Lehet, hogy csak előtte már régen láttad azt az embert, vagy valamiért hatott rád, ettől még nem kell megijedni.
2010. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!