Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hetek óta szörnyű remalmaim...

Hetek óta szörnyű remalmaim vannak, gyilkolás, halál.sokszor nem tudom mi a valóság. Kamaszkorom óta bárhová költöztem éjjel mindig arra keltem fel hogy valaki figyel,egyszer láttam is fehér ruhás nő volt. Kihez menjek,mit csináljak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 19:54
 1/4 Grimfox ***** válasza:
39%
Amikor érzed, hogy figyelnek, vagy látod a fehér ruhás nőt, akkor képes vagy mozogni?
2023. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

A tudatalatti elfojtások következménye az agresszív álomfilm ha nem vagy képes tudatosan dolgozni,szembenézni az eltemetett problémákkal...

Gondolom nem paralízis különben fekete ruhás árnyakat vagy alakot látnál,ha idegen faj általi elrablás akkor lennének nappali bevillanásaid, vagyis entitás..

Miezaz izé: "sokszor nemtudom mi a valóság"..Ha összemosódik a nappali érzékeléseiddel akkor a tudatküszöbödet nyitották rá,hogy kitisztuljon a mélytudat


Nekem azóta segít egy fehér ruhás nő (szőke) mióta elfordultam a sajátjaimtól, (itt sok önmegtagadás volt részemről) szóval intellektuális,gyakorlatias és nem mindig az én oldalamon áll,viszont éjszaka 3 óra körül ha felébredek őt látom,hallom és az agyamra megy..

2023. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan meg vagy ijedve. Nem szeretném, hogy még jobban megijedj, és szerencsére nincs is okod, mert van kihez fordulni! Ha szeretnél, egy próbát megér egy ima Jézushoz. Pontosan ezt így, ahogy ide leírtad meséld el neki, és kérd a segítségét. És ne félj! Veled lesz!
2023. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, elképzelhető, hogy múltbeli életek emlékei elevenednek meg álmodban, a "kis halálodban ". Traumatikus élményeid a fizikai valoságban voltak, amikor elkezdodtek ezek az álmok? Hogyan állsz a háborús videojatekokkal, horrorfilmekkel? Nézel ilyeneket? Az elmédet meg kellene nyugtatni, ez lenne szerintem az elsődleges feladat.

Előbb volt a fehér ruhás nő, most meg már a rémálmokkal együtt? Előbbi jelenlétét fenyegetésnek éled meg?Kiket gyilkolnak meg az álmodban,téged is?

2023. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!