Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha a barátom...

Mit jelent az ha a barátom azt álmodta hogy megcsalt 2 ismeretlen lánnyal? Mi a jelentése?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 15:16
 1/8 anonim válasza:
37%
semmi. én meg azt álmodtam, h eljöttek értem az ufok egy konzerves dobozban a föld alól, de nem vittek el. ez sem jelent semmit. van olykor, h a tudatalatti jön elő álmunkban (sigmund freud bácsi szerint), de ki hiszi, ki nem.
2008. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de talan van egy ilyen hogyha azt almodod hogy megcsalod a parod akkor akarsz is valamit attol a szemelytol akivel almodban megcsaltad. es ha ez igaz? mi van akkor ha ismeretlenekkel csalt meg ? 2 lannyal?
2008. dec. 28. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy ismeretlen, talán azt jelenti, hogy valami újításra vágyik tőled! Nincs kedved valami újat kipróbálni? Olvass vissza itt: sok ilyen kérdés van, nagyon jó válaszokkal!
2008. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha ezt álmodta és elmondta neked, az azt jelenti, hogy eszében sincs megtenni! Ha vaj lenne a füle mögött, nem mondta volna el :) !
2008. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom, ez megnyugtato. Hat a reggelt ezzel kezdte hogy milyen hulye es furcsa almom volt, es akkor kezdte meselni...nos koconom megegyszer :*
2008. dec. 30. 11:43
 6/8 anonim válasza:
100%
Azt nem mondtad hogy jó vagy rossz álom volt. Amúgy szerintem semmit sem jelent!
2008. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt mondta a baratoim hogy varta hogy felkeljen, mert nem volt rem alom de vlhogy nem erezte jol magat.
2008. dec. 30. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta már együtt vagytok? Nem hiszem. :D
2023. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!