Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap este az álmomban...

Tegnap este az álmomban felbukkant egy ismeretlen férfi és ahogy ránéztem hihetetlen bénultság és fájdalom lett urrá rajtam. Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom sohasem éreztem még ilyet, a körülöttem lévő többi ember eltolte őt, és próbáltak segíteni rajtam, de olyan volt mintha meghaltam volna, olyan iszonyú volt a zsibbadás, a fájdalom, hogy miután felébredtem utána is éreztem.
2010. dec. 17. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy épp a testi fájdalom váltotta ki nálad az álmot,nem pedig fordítva.Ez elég gyakran megesik az emberrel,hogy fizikai fájdalmát beleszövi az álmába.

Persze az is lehet,hogy az álomnak,az álom beli alaknak különös jelentősége volt és esetleg valóban ő okozta a fájdalmat.Ez esetben lehetett szellemalak,démon is akár.De lehetett létező személy is,akivel esetleg a jövőben találkozni fogsz.Ezért javaslom,jól jegyezd meg magadnak,és ha egyszer a valóságban felismernéd,messzire kerüld el!

2010. dec. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!