Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy szültem...

Azt álmodtam, hogy szültem egy gyönyörű kisbabát, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem fájt, nagyon gyors volt, és a dédimamám volt a szülésznő. Nagyon furcsa álom volt, mit jelent?


Nagyon sok kis haja volt a babának, kisfiú volt és nem volt újszülött már.


2010. okt. 7. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én minden héten álmodok hasonlót:)
2010. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Maga a szülés jelenthet a családi kapcsolatokban bekövetkező változást. Minden szülés,születés valami újnak a kezdete is,jelenthet örömteli eseményt is.
2010. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pszichológia tanár egyszer azt mondta, hogy az álmok nem mások, mint a be nem teljesült vágyak. Na, persze a rémálomról nem beszélt...de ki tudja, talán lehet tényleg ez a vágyad, akár tudat alatt.
2010. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szülés

- Általában: ötletesség. Szülni: nők, kismamák álmában: önmagáért beszél; férfiak álmában: kissé szokatlan, de remélhetőleg intelligens megoldáskeresés. Kismamáknak azt mondja a babona, hogy ha álmukban fiuk születik, gyermekük lány lesz és fordítva.

2010. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez jelentheti azt is, hogy volt valami kérdésed és tök könnyen rájöttél a megoldására. Vagy hogy mindez a közeljövőben fog bekövetkezni.
2010. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En ahogy felkeltem, felkaptam a telefont, eszembe jutott az alom,(en is ezt almodtam), es hopp ki ugrott a nokia x a kezembol, betort a kepernyoje, azt hittem, agybajt kapok, mindez 20 perce tortent. Szoval nem jo annyira torni magad az almokon, mert ha nem figyelsz, megjarod. ( :) )
2014. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!