Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy álmomban...

Mit jelent az, hogy álmomban megharapott egy kutya az erdőben, de nevettem rajta és nem is fájt? És az, hogy hazamentem, de az otthonom teljesen máshogy nézett ki, sokkal szebb volt és a kilátás is gyönyörű volt és tele volt édességgel az egész ház?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:17
 1/5 tetris ***** válasza:
77%

Nem félsz a kihívásoktól, nem lehet megijeszteni. (harapós kutya) A jövődet illetően nagyon szépek a kilátásaid,(szó szerint kilátás az ablakból) igéretesnek, kellemesnek érzed, úgy gondolod, hogy az életed jó irányba tart.(csupa csoki, édesség minden)

Jól érzed magad a bőrödben, nem cserélnél senkivel.(nem fájt a harapás, csak nevettél rajta)

2011. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A kutya általában ha megakarak támadni ( ellenséget jelent), szóval van egy ellenséged aki támadóan is viselkedik veled, de ezen Te túl fogod tenni magad , mert (kinevetted.)---->és meg is könnyebülsz mert az otthonodban a tisztaság, szép kilátás, édesség stb a boldogság jele.

Én is álmodtam egyszer ugyanezt egy fekete kutyával akkor néztem utánna, csak engem nem tudott megharapni, szóval nem hagytam hogy bántson az a bizonyos ellenség.

2011. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Kilatastalannak latod az eleted (erdo), a problemaiadat nem vagy kepes megfelelo modon kezelni, nem veszel semmit komolyan (csak nevettel a kutyaharapason). Nem kotodsz normalis modon az otthonodhoz/csaladodhoz (a hazad masmilyen, mint a valosagban) a problemaid elol testi elvezetekbe (edessegek) menekulsz.
2011. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hűha, az elsőnek nagyon örülnék, de az uccsó teljes mértékben eltalált, pont ilyen vagyok :S

nahát:S...

köszi szépen a válaszokat

2011. febr. 8. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

megharapott egy kutya az erdőben=Nincs jövőképed semmiről és ért/érni fog egy sorscsapás

nevettél rajta és nem is fájt=de téged ez egyáltalán nem érdekel mert már beletörődtél.

hazamentél és az otthonod teljesen máshogy nézett ki, sokkal szebb volt=nyomorban élsz és szeretnél kitörni onnan

tele volt édességgel az egész ház=egy h*lye 12éves vagy b*zdmeg : D

2011. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!