Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők! Azt álmodtam,...

Álomfejtők! Azt álmodtam, hogy csupa méz lett mindkét kezem. Vmi hotel recepciója körül voltam. A padlóra is csepegett a mézből. Nagyon szégyelltem. Nem tudtam miben megtörölni (lent folytatódik). Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés

Kimentem a hotelből. 1 vagy 2 lépcső vezetett le. Az egyiken megálltam, ott volt egy kutya, megmutattam neki a kezeimet. Olyan volt, mintha megdöbbenve nézne rám.

Ott volt egy nő és kértem tőle valamit, amiben megtörölhetem a kezeimet. Ideadott valamit, aminek olyasmi anyaga volt, mint egy tojástartónak. Lehet, hogy az is volt. Abba töröltem a kezeimet.


Ahová a hotelben lecsepegett a méz, azt valahogy feltöröltem, egy nő pedig porszívózott (nem a mézet).


Mit jelenthet az álom?



2023. ápr. 11. 08:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel az álmok nem a jövőbe mutatnak, és nem rendelkeznek semmilyen jóslattal, így nem feltétlen a történet jelentését kell keresni, mert mindenkinek mást jelenthet ugyanaz az álom. Hanem azt, hogy mit éreztél ez idő alatt, milyen érzéseket fűzöl az adott tárgyakhoz, eseményekhez. A mézhez, hogy csepeg a méz, a tojástartóhoz, egy hotelhez, a kutyához, az idegen nőhöz, aki ad neked valamit, amiről nem tudod pontosan, hogy mi, de nem túl hasznos arra, amire használni akarod. A takarításhoz, ahhoz, hogy egy nő takarít, a porszívózáshoz, hogy nem azt porszívózza, ami kifolyt, és nem úgy, ahogy azt kéne.

Elég sokrétű ilyen szempontból az álmod, de ezeket kell megvizsgálnod magadban, hogy a valóságban és az álmodban mit éreztél ezekben a helyzetekben.

2023. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!