Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtéshez értők. Mit...

Álomfejtéshez értők. Mit jelenthet ez az álom? Bementem más telkére, amit máskor már láttam. Úgy emlékeztem, hogy volt ott egy ház, de most nem volt ott semmiféle épület. Csodálkoztam, hogyan tűnt el egyik napról a másikra teljesen nyomtalanul?!

Figyelt kérdés

Furcsa érzés volt bemenni másnak a telkére, úgy éreztem, hogy helytelen, kellemetlenül éreztem magam.


Aztán még bentebb mentem (balra), ott volt egy kutya.

Harci kutyának nézett ki.

Odajött hozzám.

Vegyes érzelmeim voltak. Arra gondoltam, hogy engem szeretni szoktak a kutyák, de aztán egy kicsit féltem is.

A kutyát itt hagyták egyedül?

A gazdái meg elköltöztek? Bár az is eszembe jutott, hogy a gazdái meghaltak esetleg.


Odanyújtottam a kezemet a kutyának, hogy meg tudja szagolni.


A kutya pedig ezután elment valami olyan lyukba, amit ő ásott ki korábban magának, ami úgy nézett ki mint egy kis üreg, mini barlang, lyuk. Ez nem a vízszintes talajba volt ásva, hanem ott függőleges volt, lehet, hogy egy domb fala volt.


A kutya szőre amúgy fekete színű volt és meglepően ápolt.



2023. ápr. 11. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, volt-e valami előzmény, ami miatt ezt álmodtad. Az is lehet (sőt, biztos), hogy tényleg van valahol egy bajbajutott kutya és rákapcsolódtál a kollektív tudattalanra.

Én egy temetőből fogadtam be egy kidobott kutyát, ráadásul több 100 km-t utaztam érte, mert Fb-ra kirakták. Ő pont egy ilyen földbe vájt odút készített magának a temetőben, volt egy kisebb domboldalnyi homokos föld, abba komoly lyukat ásott magának.

2023. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes!
2023. ápr. 11. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaki másnak a vesztesége miatti sajnálat, talán félelem a segítségnyújtástól, ami miatt eltűnik valaki az életedből, de talán nem is bánod, hogy nem lett a te felelősséged.
2023. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt egyelőre nem értem, de lehet, hogy később megértem. Köszönöm szépen.
2023. ápr. 11. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!