Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok még mindig az...

Miért álmodok még mindig az exemmel?

Figyelt kérdés
Már 4 éve szakított velem. De még mindig visszatér az álmaimban. Próbálom elfelejteni tényleg. És van hogy elfelejtem 1-2 hónapig nem is jut eszembe és aztán este bumm megint vele álmodok. Nem értem miért.

2023. ápr. 28. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én még mindig álmodok néha az exeimmel, valami miatt feljönnek a tudatalattimból. Nem tulajdonítok jelentőséget. Boldog párkapcsolatban élek.
2023. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert még mindig az exedbe vagy szerelmes.
2023. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Álombeli szimbólummá vált, valószínűleg más párkapcsolati eset foglalkoztat, de ő jelképezi a párkapcsolatot magát úgy általában.
2023. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Valaki szakit az exével. De igazából hiába szakított az exével, lelkileg nem tud elszakadni tőle. És ezért álmodhatsz még az exedel. Keres fel egy pszichológust, aki segíthet fel dolgozni az exedel való szakítást.
2023. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Hát persze hogy álmodsz vele, mert sokszor láttad, stb. Benne van az emlékeidben, néha előkerül álmodban, nem gond.
2023. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!