Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az exemmel álmodok (akit még...

Az exemmel álmodok (akit még mindig szeretek, pedig már fél éve szakítottunk) Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés

Háttér: A szakítás óta jóban vagyunk,és most hétvégén részegen újra úgy viselkedett mintha együtt lennénk,és mondta hogy szeret.


Az álom: Hív telefonon és mondta hogy találkozzunk,de nem értettem hogy hol vagy mikor,vissza akartam hívni,de nem értem el. A másik,hogy nem tudom felvenni és amikor vissza akarom hívni nem érem el.



18/L



2012. júl. 11. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Aszt hogy tudatalatt vágysz rá.
2012. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez, hogy nem érted a telefonban, hol és mikor találkozzatok és nem tudod elérni, arra utal szerintem, hogy az eszeddel te is tudod, hogy ez már egy elveszett dolog, az exed már elérhetetlen. Tök érdekes, hogy én is álmodtam ilyen az exemmel több hónappal a szakításunk után (akit akkor még én is szerettem) hogy fel akartak hívni, de vele nem tudtam beszélni, csak az anyjával és álmomban hallottam a hangját, amint azt mondja, hogy mindjárt indul a gépe, és nem fogom tudni elérni...
2012. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*fel akartam hívni
2012. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!