Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom a születés előttről?...

Álom a születés előttről? Vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

Álmomban kisorsolták, hogy egy olyan szerepet játszok, aki valahogy meghal. Én mondtam, hogy vállalom szívesen. Erre aki sorsolta megjegyezte, hogy jé, ilyen boldogan még senki nem ment le. Mert kiderült, hogy ez abból állt volna, hogy egy földalatti folyosón kell végigmennem, ahol direkt ijesztegetnek, ilyen vidámparki szellemkastély jelleggel, megrendezetten. Amikor mar épp lementem volna, és megláttam mi van a folyosón, és miről szól ez az egész, akkor valamitől nagyon megijedtem, menekülni kezdtem, és üvöltöttem, hogy "én nem megyek le". De úgy, hogy berekedtem, meg a torkom majd kiszakadt. Még a bejaratot is elbarikadoztam egy bottal.

Aztán a bejáratnál megjelent egy kék szemű fiatal férfi aki együtterzően nézett rám, mint aki sajnálja, hogy nem megyek, de közben megérti, es elfogadja, hogy ez van.

A nagy menekülés meg sikítozás közben keltem fel, kb terrorban.

Tudom, hogy álmomban láttam azt a valamit amitől megijedtem, de nem emlékszem rá. És ez nagyon idegesít. Egyrészt emiatt, meg amúgy is nagyon foglalkoztat ez az egész álom, érzem, hogy lenne jelentősége, de nem tudom mi.

Nem értem, mivel kéne előrébb lennem? Mit kellett volna megértenem ezzel? Mi volt az üzenet?


Szívesen fogadom az olyan véleményeket, akik foglalkoznak az álmokkal vagy legalábbis érdeklődnek.

Bárki mástól (trollok) NEM.


2023. máj. 12. 20:53
 1/10 A kérdező kommentje:

Érdekesség: évek óta baj lehet a torokcsakrám környékével. Heti szinten nyakfájás, vállfájás, a fogaim megállíthatatlanul romlanak, bármit csinálok, nem győzöm fizetni a fogorvost.


Csak a kiabálás meg sikítozas miatt. Amúgy lehet nicns jelentősége vagy nem kapcsolódik.

2023. máj. 12. 20:56
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez egy tipikus rémálom

Nincs igazán mondanivalója

2023. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy az írjon, aki foglalkozik ilyesmivel, azaz jelentőséget tulajdonít az álmoknak. Csak az nem értette, aki nem akarta.

Vagy a szövegértes nem megy, vagy túl nagy volt a kísértés az egósiminek, hogy megmondd, hogy neked van igazad, és hozzászólásban közöld, hogy mekkora hülyének nézed a másikat.

2023. máj. 13. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"Mi volt az üzenet?"


Ez az álom a legjobb tudásom szerint arra utal hogy a szervezetedben halálos kimenetelű súlyos daganatos betegség van kialakulóban ami kezelés híján végzetes lehet. A tudatalattid ezzel az álommal próbált üzenni hogy a szervezetedben felborult a hormonháztartás és megnőtt az esély az autoimmun betegségek valamint áttétes daganatok kialakulására.

2023. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

És akkor mi a visszafordulás? Hogy nem megyek le arra a helyre? Visszafordultam ebből a sorsolásos cuccból.

2023. máj. 13. 16:43
 6/10 A kérdező kommentje:

Plusz, azt hiszed nem veszem észre, hogy még mindig trollkodsz?

Remélem majd hallasz hasonlót valakitől! Világ marhája!

2023. máj. 13. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem olyan nincs, hogy születés előttről.

Szóval miért ez az alapfeltételezésed?


Vagy hogy az álmoknak miért is van jelentésük?

2023. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2#, ? Az mi? Mi az, hogy tipikus rémálom? Hogy lehet egy álom mondanivalótól mentes? Főleg egy rémálom, hogyan lehet mondanivalótól mentes, mikor már annyira tele van mondanivalóval, hogy külön nevet adunk neki, ami már tartalmaz mondani valót?


Ezért van rémálmod, mert leszarod önmagadat magasról. Viszont ez minket nem érdekel, ha neked jó így, mert ezt a minőséget képviseled, nem ez a követendő, ne húzzál le másokat a te náluknál alacsonyabb szintedre. Ez a kommented semmi más nem volt csak egy egoista kijelentés, hogy ahigy te tudod az jó és ami te vagy az jobb, mint amit a kérdező képvisel.


7#, Miért írod le, hogy szerinted nincs olyan, hogy születés előttről, majd nem írsz utána semmi lényegeset, ami kapcsolható ehhez? Mi a tudatosságig hozott indokod arra, higy leírd, hogy szerinted mi van és hogy van? Ki vagy te? Ki vagy te a szemünkben? Nem tűnik ki e három sorból akkora bölcsesség, hogy az első sorban megosztott kis véleményecskének az alapjának minőségét tudhassuk, csak az, hogy az a minőség inkább minőségtelenség. Akkor minek? Ki a picsát érdekel, hogy szerinted nincs ilyen? Hogy a francba hiszed, higy ez hasznos válasz? Való életben is ezt csinálod? Közbeugatsz fontos beszélgetésekbe random, oda nem illő tényeket a saját elmédről és hiedelmeidről? Nem szóltak még rád, hogy kussolj már, vagy ne legyél ekkora egoista paraszt?


Hogy érted, hogy "szóval"? Mintha az, hogy szerinted nincs valami, a kérdezőnek tudása lenne. A kérdező azt se tudta eddig, hogy te létezel. Miért számítana neki, hogy a kis elmédben mi a hiedelem, a kérdés aspektusában? Azért kérdőjelezed meg a kérdező alap feltevését, mert te szerinted nincs olyan? Te ostoba vagy? Fel fogod mennyire debilség ez a 2 sorod egymás után?


Az egész kommented egy off, de a harmadik sor a legnagyobb bunkózás a világon. Miért nem írsz rá ankérdezőre illedelmesen, hogy 'szia a kérdésedet láttam, és szeretnék tőled tudást, hogy miért gondolod úgy, hogy az álmoknak van jelentésük', de nem te ide offolsz egy kérdés alá, amit fel se fogsz, aminek a jelentősségét se fogod fel, mintha a kérdező tenne neked szívességet, hogy okíthat, hogy utána továbbra se tudj válaszolni a kérdésre.


A te fajtád miatt teremtetek magatoknak poklot e bolygóra. Te is az oka vagy és részese a közelendő kavalkádnak.

2023. máj. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem születés előtti. Legalább is én nem érzek benne semmit onnan.


Ez egy felkészítő álomnak érződik számomra leginkább. Olyasmi, mint amikor azért kapsz sugallatokat, hogy majd a későbbi, fontos(abb) helyzetben már ne legyen annyira friss az élmény, és a jobb utakat legyél képes választani, mert ezek miatt addigra már tudatosan és főleg tudat alatt annyit dolgoztál rajtuk, hogy képes vagy megtenni azt, ami az utad, hogy megtedd.


Ahogy érzem, ez főleg szolgálat alapú, szóval olyan 65-70%ban azért van ez, hogy később szentebb feladatokra, cselekedetekre készen állj, míg 30-35%ban rólad szól, hogy te személyesen a spirituális fejlődésedben haladj előre.


Ahova magamtól kutakodok, nem kapok "engedély"t megosztani amit látok, szóval ha érdekel valami, rám írhatsz, addig is reagálok a kérdésre.


"De úgy, hogy berekedtem, meg a torkom majd kiszakadt. Még a bejaratot is elbarikadoztam egy bottal."

A mekkorasága annyira nem számít, mint gondolod. Az álmokban extra támogatást kapunk, mindamikor egy személyes szenvedő állapoton dolgozunk. Amikor te már meg se éled a betegséged, te az ott van benned, akkor is az álomban szélsőségesebben, nagyobbként jelenik meg, mint a valóságban a legeslegkiéleződött formádban megtörténhetne. Szóval ha neked a betegséged a valóságban X erősségben jelenik meg, és a legnagyobb formája 10X lenne, amit végtelen lehetőség közül bármelyik helyzetben képes lennél feléleszteni magadból, megteremteni, akkor álomban 20X vagy még több lesz, mert segítenek neked, hogy több jöjjön ki, mint ami benned van, még több, mint ami a te csöveden kifér. Ez a bibliában említett túlcsordulás is, hisz rajtunk dolgozó, nekünk segítő testvéreink a maximális fölé emelnek minket, hogy így kevesebb betegség maradjon bent, több lendületünk és vágyunk legyen dolgozni rajta felkelés után, erősebb legyen az élmény, így ragadja meg jobban a figyelmünket tudatosan és tudat alatt felkelés után.


Ezt csak mellékesen írom le, hátha te foglalkozol az álmaiddal, és ez a későbbiekben segíthet.


Egy tett van a folyosón. Egy számodra nagyon félelmetes, végét nem látható tett-sorozat van a folyosón, amit meg fogsz tenni így vagy úgy, ilyen vagy olyan formában, és a vége pozitív. A végén hatalmas nagy öröm vár rád, megkönnyebbülés, nyugalom, békesség.

Nem igazán írhatok ennél most ide többet, de szeretném azt nagyon erősen átadni neked, hogy végtelen erősen javaslom, hogy mikor legközelebb álmodsz ilyet, ha nagyobb testvéreink ezt úgy látják jónak, akkor nézz szembe ezzel. Persze ez nem ilyen egyszerű. Amit kérek most, hogy kezdj el rá gyakorolni, ahogy csak tudsz, hogy ha legközelebb ezt álmodnád, akkor legyen benned annyi tudatosság, jelenlét, és bátorság, hogy szembe nézel vele, végig mész a folyosón.


Nem véletlenül le mész, és nem véletlenül folyosó. Nagyon fontos, hogy lefelé. Van( lesz) egy állapotod, ahonnan nagyságokkal kellemetlenebb, félelmetesebb ösvényen vezet ki az út. Viszont ahogy kezded bejárni ezt, meglátod majd a rémségek első rétegeit. Akkor majd úgy kell dönts, úgy fogsz dönteni, hogy megcsinálod, mert lesz annyi fejlettséged, hogy megtedd. A folyosó a lehetőségek szűkségére utal. Nem lesz majd sok irány.., 1 lesz. Előre a folyosón. Van hátra, ahova nem mehetsz és nincs értelme, 4 fal körülötted; alattad, bal oldalon, jobb oldalon, és feletted, és 1 lehetőséged van, az előre, és át azon ami szembe jön, és a 4 falon belül tudsz csak kreatívoskodni. Ennek a megrémisztősége, és a tény, hogy mi is van a folyosón, amiken át kell menni, és a tény, hogy tudod, hogy amiket nem látsz, ott is hasonló borzalmak várnak, ne gyengítsék a tényt, hogy amint megtetted az utat, ha sikeresen, akkor hatalmas megkönnyebbülés vár rád, beláthatatlan onnan, ahonnan elindultál lefelé a folyosóra, de még ha ez nem is biztos, és lehet, hogy elbuksz, ne számítson, hanem tudd, hogy ezt meg kell tenni, és benned van annyi, benned van a legtöbb ahhoz, hogy ezt megtedd, és ezáltal hatalmas jó legyen másoknak is, és magadnak is. Legyél te a bátor oszlop, miközben vezeted a többieket a folyosón, ha nem leszel egyedül, vagy azokat, akiket utána segíthetsz.

Ez a te feladatod, ha úgy döntesz addigra.


A kék szemű egy bölcs szerető testvérünk üzenetének elmédben manifesztálódó alakja volt. Érzem is a hatalmas bölcsességét ha rá figyelek. Nem teljesen az a lényege, amit éreztél. Az csak a te dimenziódban érzékelhető része, ami neked lett szánva. Egy nagyobb igazságban ott a tudás, hogy ez a te feladatod, ezt te bevállalod, és ezt te szeretnéd megtenni, hiába igaz teljesen, amit te éreztél. Ha valóban úgy döntenél majd, hogy nem, vagy azt az utat választod, hogy ne állj rá készen, amikor eljön az ideje( amit már elhagytál, már most a felkészülés útját választottad és járod), akkor el lenne fogadva, hisz akkor nem az lenne az illendő, hanem más valakivel vagy más tervvel lenne illendő. Viszont az energiából, amit kaptál azt éreztem, hogy a bizalom és tudás, hogy ezt te már meg csináltad a személyes jövődben, végtelen, fix, és adott. Bár nem igazán kéne ennek tudatossága felé húzzalak, hisz a lecke részének nagy lényege is az, hogy ezt te szabad akaratodból bevállald, úgy, hogy az teljesen rajtad áll. Csak azért írhatom le ezeket, mert nálad így sem borul az, hogy ez csak rajtad áll, és te választhatsz akármikor a sorsodról ezzel kapcsolatban, és mert így is úgy is a jódat fogod választani.


Azért nem emlékszel rá, mert amit láttál, túl nagy belátás, túl nagy lecke, túl nagy igazság, ezért, ami lemanifesztálódott, emberi érzékszervvel, álombeli korlátokkal érzékelhetőre, az a valami lényegileg túl távol állt a magjától, a szimbólum amit alkottál rá, túl sajátos, túl "homályos", avagy kevert volt, s e okok miatt nem ragadt meg benned, hisz ez csak a felszíne, a képe annak, ami a valóság, ami nem egy valami, mint minden szimbólum az álomban, hanem a konkrét, kiterjesztett, minden jelentését tartalmazó teljes formája.


Azért is idegesít, mert ha emlékeznél, tudnád fejtegetni, hogy mi is lehet, de ajánlom ne a képekből indulj ki, hanem az egész spektrumból. Tele lehetsz élménnyel arról, amit láttál. Próbálj visszatekerni a megőrülésed előtti részre, tudatállapotra, leszedni a mostani formádból a felébredésed óta rád rakódott rétegeket, és előtte a megőrülésben a rettegéses réteget, mindent ami reakció, és legyen az a legfrissebb élmény, ami maga az, amire reagálsz utána és azóta is, amitől féltél. De ne akard konkrtizálni.

Mint amikor meditálsz. Csak érezd át azt a pontot, ami az egész, amit láttál, vagy az időintervallumot, ahogy meglátod, és elkezdesz megőrülni tőle, tekerd újra és újra magadban, hogy belemélyedj, és azt boncold. Meg főleg ne is azt, hanem azt, hogy mi benne az igazság. Pl mi van ha nem teszed meg? Pl a szobában rekednél, amíg csak el nem fogy minden forrásod? És ha igen, valóban az jobb, hogy bevállalod a lassú elsorvadást, mintsem nagy remény( vagy a kényszerhelyzetből kiemelkedés) érdekében elindulj a folyosón megpróbálva kikerülni minden rémet? Milyen maga a helyzetről az érzésed? Mi a hely(zet) ahol(amiben) vagy, mi a folyosó, és mi a rém érzete? Hogyan kapcsolódnak?

Mindezekből, amikor majd valamikor jobban megérted ezeket, az jön le neked, hogy szeretnél menni a folyosón, szembe nézve a rém lehetőségével? Ha nem, akkor se őrülj meg bereteszelve az ajtót. Az álmodban is ha lenne tudatosságod, csak ülj le és nyugodtan mond, hogy hát akkor mégse.


Ha jól értem még álmodban is bevállaltad, hogy akkor még is mész, és menekülés és terror lett a vége. Nos majd picit hozzászoksz, és remélhetőleg nyitsz affelé, hogy csak lásd mi ez, megéld, és cselekedj, mintsem ezek mellé hatalmas torzítást, pánikot, és képesség csökkentést teremts.


"Nem értem, mivel kéne előrébb lennem?"

Erre két dolgot érzek. Az egyik nagyon szent. Valami olyasmi, hogy a feladatod bevégzésével, illetve azzal, hogy arra készen állj majd.


A másik, hogy már előrébb is vagy rengeteggel és jelenleg is masszívan dolgozódik fel benned, ahogy erre az egészre tekintesz, és afelé haladsz ennek aspektusából.


Mit kellett volna érteni.:

Én azt érzem, hogy kb azt, hogy ha nagy tapasztalattal rendelkező tudatállapotból, nagy biztosságból tekintenéd a helyzetet, akkor mint egy ügyességi játékban, meg tudnád fejteni az egész folyosót, meg tudnád oldani, hogy ne legyen menekülés se, de az csak a minimum hogy azt, hogy a menekülés még nem a vég, a folyosó végére sose elérkezés, illetve nem kell hogy terror érzettel járjon. A lényege az energiának, hogy objektíven ha tekintenél, akkor észre vennéd a lehetőségeket, eszközeidet, amivel kijátszod a folyosón lévő rémeket, és kvázi a valós veszélyek nagy százalékát teljesen elkerülve viheted végbe, de a kockázatos helyzetekkor sem kell se pánik, se más képesség csökkentő dolog, csak figyelmesség, felkészültség, határozott jelenlét, főleg ha mások is lesznek ott, hogy hirtelen tudj jól reagálni.


Nos mindez, nagyon messze áll a fejetlen, pánikos meneküléstől.


Az üzenet az álom volt maga. Nincs extra üzenet. Az álom maga az extra üzenet.


A te dimenziódból értelmezve az üzenet lehetne az, hogy "haladj", vagy "kezdj el felkészülni".



Én nem foglalkozom álmokkal és nem érdeklődöm irántuk, viszont nem vagyok troll. Akkor most nem kellett volna írjak? :/

2023. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 Ha nem foglalkozol álmokkal, akkor ezt az egészet honnan írtad?
2023. máj. 14. 12:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!