Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent patkánnyal álmodni?

Mit jelent patkánnyal álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy kisállathordozóbam cipeltem a patkányomat (valójában nincs patkányom, régebben egereim voltak, nagyon szerettem őket). Egy boltba mentünk, a férjem is velem volt. Kövér volt a patkány. Vajas-lekváros kenyérrel is megetettük. Megmutattam a boltosoknak, és kiderült, hogy azért kövér, mert vemhes, meg is születtek a kispatkányok, én örültem neki, mert nagyon cukik voltak. Nem undorral gondoltam rájuk, hanem inkább csodálattal. De kissé le lettem szídva, hogy miért vagyok ilyen felelőtlen, hogy nem volt ivartalanítva a patkány. Gondoltam magamban, max a kígyókkal meg lesznek etetve. Ennyire emlékszem az álmomból.

Neten próbáltam utánanézni, de a szaporodásáról nem volt szó, és mindenki csak negatívan írt róla, viszont nekem nem volt rossz élmény az álmom.



2023. máj. 14. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Hamarosan terhes leszel.
2023. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Elvisz az ördög
2023. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tele van az álmod szexuális szimbólumokkal :D
2023. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint a patkány ellenséget jelent. Talán "kígyót melengetsz a kebleden."
2023. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es! Néztem én is az álmoskönyvben, csak azért kérdeztem itt rá, mert a könyvben a patkány szaporodásáról nem írtak semmit. Meg hogy én szerettem azokat a patkányokat, nem féltem tőlik, nem bántottak senkit. 😅 Lehet csak ahhoz van köze, hogy szeretnék még gyereket. 😂
2023. máj. 17. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!