Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Még soha nem láttam, mégis...

Még soha nem láttam, mégis mintha régi barátom lenne. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Egy erdőben találom magamat. Lassan odamentem az egyik fához, és kicsit közelebbről megnéztem. A fának sárga üveglevelei voltak és halványan világítottak.

Csodálkozva letéptem egy levelet, mire a fa megmozdult és egyik ágával rácsapott a kezemre, de a kis levelet nem engedtem el.

Megrémültem és futni kezdtem, amikor egy aranyszínű gyönyörű páva az utamat állta és kitárta a szárnyait. Aztán egy új helyszínen találtam magamat, valamiféle üvegházban. Csak az volt a fura, hogy az üvegfalakon nem láttam semmit, csak egy kisfiút, amint kikukucskál félénken az egyik üvegablakon. Amikor meglát a kezét nyújtja én meg odaadom neki a sárga levelet, amit végig a kezemben szorongattam. Halványan rám mosolygott aztán újra máshol voltam.

Egy hosszú folyosón voltam, amit alig, de megvilágított egy apró lepke. Körülnéztem, de nem láttam senki mást. Meg akartam érinteni a kis lepkét, de valaki megragadta a csuklómat és bevezetett a sötétbe. Kiértünk egy hatalmas színházi páholyba. Megnéztem, hogy ki nem engedte megfogni a lepkét. Egy velem egyidősnek tűnő srác volt az.

Nem ismertem fel az arcát, de amikor a kezembe nyomott egy sárga színű falevelet, úgy néztem rá, mint egy rég nem látott barátra.

Mit jelenthet ez. Én ismerhetem őt?

15/L


2010. okt. 11. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez de gyönyörű álom!:)

Mit néztél előtte,vagy mit ettél,mert én is szeretnék ilyet álmodni:D

Nagyon tetszett,de nem tudom mit jelenthet:/

2010. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kössz, hogy így megfogott téged az álmom XD

Még aznap este rajzoltam egy képet egyik barátomnak, mert jövő héten lesz a szülinapja, de mást nem nagyon csináltam :)

2010. okt. 11. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit jelent de van fantaziad ha ilyeneket tudsz almodni:)irigyellek erte,szerintem jo mesekonyv iro lennel ha ilyent tudsz almodni minden esetre nekem tetszett nagyon meg bele is kepzeltem magam:)
2010. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz, tényleg, hogy ilyen véleményetek van erről, :)

A jelentéséről mit gondoltok?

2010. okt. 12. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Első vagyok,nem mindig kell az álmoknak jelentést tulajdonítani:)

Lehet,hogy csak szórakoztatta magát az agyad;)

2010. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!