Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit nagyon szeretek. Régen láttam és most újra felbukkant, amikor láttam nagyon ideges lettem vagy csak féltem. Az egyik jó barátom elmondta, hogy szerinte kibe szerelmes az a srác. és kiderült, hogy a legjobb barátnőmbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
S.O.S
2011. febr. 23. 15:06
 1/1 anonim válasza:
Egyet gondolj végig. Saját tapasztalatból tudom,hogy a legjobb barátnődet egy pasi miatt sem szabad eldobni. Nekem ezzel sajnos minden nap szembe kell néznem és nem vmi hű de jó érzés. :S Ha a barátnődnek nem tetszik akkor nem olyan nagy a gond. Add a fiú tudtára finoman hogy bejön neked. De te tedd ezt ne az egyik haverod mert az nem túl komoly. Hidd el a bátran cselekszel sokkal több sikerrel jársz, ha meg nem koppansz egyet de mindig emelt fővel kell távozni.:) Ha nem jön össze akkor szereztél tapasztalatot amivel később jól járhatsz.:)
2011. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!