Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rémálom?

Mit jelenthet ez a rémálom?

Figyelt kérdés

Amikor lázas vagyok mindig ugyanazt álmodom: rám esik egy óriási rágó és meghalok! :S anyukám múltkor is már rázott, hogy ébredjek föl, mert sírtam megállás nélkül...

lehet, hogy öröklődés, bár az álom nem ugyanaz, de apukám szintén mikor lázas volt azt álmodta, hogy egy boszorkánnyal bokszol. 17/L


2010. okt. 11. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tulajdoníts ennek jelentőséget. Én szinte sohasem emlékezem az álmaimra, de ha lázas vagyok, akkor mindig egy esőcsatornáról hozzám bemászó boszorkánnyal álmodom, aki egy harkályt gyömöszöl a takaróm alá...
2010. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:O


Uhh, ha nekem ezt valaki megmagyarázná, hogy miért nem emlékszem normális állapotban az álmaimra, viszont ha lázas vagyok mindig ugyanaz gyötör. Meg, hogy miért van ez... :O Azért érdekelne...

2010. okt. 11. 22:04
 3/5 anonim válasza:

Boszorkánnyal való rémálom az viszonylag természetes, köszönhető a sok hülye gyerekmesének. Viszont ha egy hatalmas rágó nyom össze álmodban az már nem az :D . A rémálmok kiindulási pontja mindig a félelmeid, rossz élményeid (amik ugyan csak a szituációt elkerülni vágyó félelmekhez vezet). A rágó lehet a kapocs a problémához, de lehet egyszerűen az a probléma. Próbálj olyan rossz élményt keresni, ami a rágógumihoz kapcsolódik.

Azért nem emlékszel normális állapotban az álmaidra mert normálisan alszol, míg betegen nem tudsz annyira mélyen aludni.

2010. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális, h amikor lázasok vagyunk, akkor rosszat ámodunk, innen is ered az a kifejezés, h "lázálom".

Mindenkinek más és más rémálmai vannak, nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani.....én rend szerint pókokkal álmodok, amennyiben rossz álmom van, mert arachnofóbiám van ;)

2010. okt. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én amikor lázas vagyok akkor azt álmodom hogy a fejem(nem szó szerint)majd felrobban,a matracom pedig ringatózik a vízen XD
2011. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!