Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állandó visszatérő rémálom!...

Állandó visszatérő rémálom! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már vagy féléve nem mindennap de elég sokszor visszatérő álmom a következő: Alszok és egy démon v ördög lehúz az ágyról..

Voltak olyanok amelyek folytatódtak. Lehúz kihúz a nappaliba felemel és bánt..A mai napig nem láttam.. Tulajdonképpen a mai álom volt a legszörnyűbb.. Az egész családot bántotta és nem volt erőnk felette győzni.. Nagyon nagyon rossz volt ez.. A mai álomnak az volt a vége hogy nagyon erősen Istenhez szóltam hogy tűnjön el az életemből.. Nem volt jó vége.. Éreztem nincs vége még.. :( Remélem többet nem álmodok ilyet tényleg nagyon félelmetes és valóságos volt az egész :S


2011. aug. 10. 05:36
 1/9 anonim válasza:
0%
nem kellene annyit Mortal Kombatozni
2011. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyanezt szoktam álmodni, csak engem szellemek szoktak ráncigálni... biztos, hogy a stressztől van, az én rémálmaim a nyáriszünet beköszöntével el is múltak. kapcsolj ki egy kis időre és ne félj a rémálmoktól. én meg tudtam szokni, a végén már tudtam, hogy mikor kell megijednem és felébrednem. szóval csak nyugi:)
2011. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyik legemlékezetesebb álmom (gyerekkori, kb 15-20 éve már), hogy egy utcában üldöznek, és rádöbbenek, hogy valójában álmodom. Szembe fordulok üldözőimmel, és megmondom nekik, hogy ez az én álmom, tudatosan fel tudok ébredni, és ők megszűnnek létezni. Erre megijednek, és békén hagynak, mire megsajnálom őket (nem akarok fölébredni), és bátran, hátat fordítva nekik tovább megyek. Aztán akaratlanul is fölébredtem.


Ha legközelebb hasonlót álmodsz (persze mondani könnyű) próbálj meg szembe fordulni a démonnal. Mondd a pofájába, hogy ő nem valóságos, és nem félsz tőle. :)

2011. aug. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Nem kéne annyit zabálni lefekvés elött XD
2011. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jujj ilyen velem is volt :'D Futottam valaki elől és mondtam neki ez az én álmom aztán rájöttem nem engem üldöz hanem egyik barátom akit elkapott aztán őt kerestem stb. :D

Mindig mostanság már mindenféle imával támadom meg minden hogy kiűzzem magamból. Lehet sikerült már xd

2011. aug. 14. 13:04
 6/9 Darkness666 válasza:
ha visszatérő rémálmotok van az azt jelenti hogy van olyan az életben amivel szembe kell néznetek lekell küzdenetek bármi is legyen az és ha álmodba is szembe nézel azzal ami basztat legyen az démon szellem akármi és elé mertek állni utána nem jön vissza ;)
2011. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Devil's Bride válasza:

Lucifer (az úr) hív téged... csak te nem akarsz menni. :(

18/L

2011. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem kéne későn este tévézni, olyankor csúnya dolgokat mutatnak direkt azért, hogy ilyeneket álmodjál
2011. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem üldöz véletlenül a maffia, vagy félsz valakitől aki erősebb..esetleg megoldatlan problémai is lehet...de tulajdonképp a te álmod

úgy tudom arról álmodunk általában, amit napközben nem tudunk vagy nem akarunk feldolgozni, illetve az aznapi eseményekről, esetleg emlékfoszlányokról.

2011. aug. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!