Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelent?

Vajon mit jelent?

Figyelt kérdés
Fura álmom volt. Egy rendezvényen voltam, wc- re kellett mennem. Meg is találtam a wc-t, de mindegyik nagyon koszos volt és a fülke közepén volt a wc és nem volt rajta ülőke és össze vissza álltak a fülkékben. Aztán tovább mentem, nem végeztem el a dolgom, kerestem tovább. Egy helységből kijött az anyósom és mondta hogy menjek oda, mert ott a fodrásza és beenged a wc re. Be is engedett, de egy olyan kis helység volt, hogy nem tudtam kiegyenesedni és nem volt alja, csak egy háló volt és az alatt műanyag és az alatt pár méterrel újabb háló és az alatt mintha egy kút lett volna, de egy mély sötét lyuk volt az biztos. A wc- n több ülőke volt, legalább 4- et hajtottam fel. Észre vettem, hogy el van törve a háló alatt a műanyag, eléggé féltem, így elvégeztem kb fekve a dolgom (pisi) és kijöttem, itt felébredtem.
2023. jún. 21. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Több jelentése lehet. Például a valóságban is pisilned kellett. Vagy valami miatt szorongsz a nyilvános wc-ktől, és mostanában ez valamiért aktuális. De lehet másféle szorongás is.


Jó módszer lehet, ha elképzeled például, hogy a fodrász hogyan beszélne a mosdójáról neked, vagy az anyósod miert küld oda. De bátrak elképzelhetnek beszélgetést egy tárggyal is, mint a koszos wc, vagy a mosdó alatti lyuk. Ez leginkább önismereti gyakorlat, rávilágíthat az aktuális félelmeidre, problémáidra.

2023. jún. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!