Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura jelenségek az égbolton ?

Fura jelenségek az égbolton ?

Figyelt kérdés

Munka közben elmentem egy helyre ahol találkoztam régen látott osztálytársakkal, ismerősökkel tök véletlenül, és a reakciójukból azt szűrtem ki hogy nem igazán fogadtak be engem, kissé kirekesztőek voltak velem szemben majd hirtelen az égbolton gömböket láttam , olyanok voltak mint valami energia gömbök, pirosas - vöröses színük volt mint a tűznek és sorban egymás mellett 4 is meg jelent az égbolton elég erőteljesen . Az egyik után a másik, aztán a harmadik és így tovább , majd kis idő múlva eltűntek. Aztán fehér fények mint a sarki fény , nagyon gyorsan kezdtek el világítani át az égbolton majd szintén eltűntek

pár másodperc után . A gömböket nem látta senki , pedig mutattam nekik hogy nézzék mi van ott de ők nem láttak semmit hiába nézték velem együtt csak én láttam őket, a sarkifény szerűséget viszont már ők is látták de úgy tűnt csak számomra érdekes mert nem reagáltak arra se, majd hirtelen a munkahelyemre kerültem ahol eléggé féltem hogy mit fognak szólni hozzá a főnökeim hogy így el tűntem és nem tudtam forgalmat csinálni. Elég szorongó volt az álom , kivéve amikor az égen láttam ezeket a jelenségeket , azokat teljesen csodálkozva néztem és még tetszett is. Mit jelenthet ez ?


2023. jún. 26. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam.
2023. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Starlink
2023. jún. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!