Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez meg mi a fene volt? Hogy...

Ez meg mi a fene volt? Hogy hívják ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Szóval azt hittem, hogy ébren vagyok, és olyan hangokat hallottam, mintha valaki mászkálna a szobámban, és a dvd lejátszó lemezmeghajtóját(vagy mi a neve annak a szotyadéknak) nyitogatja, én meg mintha rászóltam volna, hogy csendben legyen, erre hallom, hogy közelről beleböfög a fülembe. Próbálok kiabálni, de nem jön ki hang a torkomon, közben érzem, hogy az a valami ki akar ráncigálni az ágyból. A végén úgy éreztem, hogy sikerült bebújnom a takaróm alá, és erősen kapaszkodom belé, és az az izé próbálja rólam lehúzni, én meg ismételten kiabálnék, de nem megy. Aztán hirtelen felébredtem, a takaróm meg alattam volt.

Nekem először az alvási paralízis jutott az eszembe, de akkor látnom is kellett volna valamit, nem? Mert én semmit sem láttam, csak feketeséget.



2018. máj. 31. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Családon belüli erőszak? Talán...
2018. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Talán alvásparalízis.
2018. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köcsög kis/nagy tesó + alvásparalizis ?
2018. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rémálom. majd elmúlik.
2018. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megpróbált megszállni Lord Bahumat, a matracdémon. Legközelebb rakj a párnád alá fokhagymát, az elriasztja.
2018. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Nem törvényszerű, hogy látsz bármit is.
2018. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!