Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha a megérzései...

Mit jelent az, ha a megérzéseim tükrözik a valóságot?

Figyelt kérdés

Álmomban nevekkel álmodtam. Felmerült a Csabi név. Mikor felébredtem, akkor nem tudtam mire vélni ezt a nevet, csak egy ismerősömet hívják így a munkahelyen, aki főnökként dolgozik.


Munkatársam ma elmesélt egy történetet vele kapcsolatban, hogy értékelésnél nem ismerte az adott munkavállalóját, mert másik városból kezdett ismét nálunk dolgozni vezetőként, ezért a többi alkalmazottat kérdezte meg megítélés szempontjából, mert a főnökök rosszat mondtak róla. A megkérdezett munkatárs pozitívan nyilatkozott a társáról, sőt elintézte neki a további kitüntetést is, amit megérdemelt az adott illető.A baj csak az, hogy nekem származott ebből mindig hátrányom, mert mindenki úgy nyilatkozott rólam, hogy sehol nem segítek, de valójában mindenütt ott voltam, meg most is ott szoktam lenni. Mindig szimpátia alapján működnek a dolgok. Engem sok rossz ért a munkahelyen, mindig lustának és negatív jelzőkkel illettek, de a megérzéseim nem csaltak, aztán tudtam azt, hogy nem vagyok senkinek szimpi munkavállalóként. Ha szerintem is megérdemelte a munkatársam a munkája után a díjat, de én sokat szendvettem ennek a hátrányai miatt, akkor bízzak jövőben is a megérzéseimben, ha a valóságot tükrözik? Mit jelenthet ez a tulajdonság?


2023. jún. 29. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Kognitív terápiát javaslok.
2023. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!