Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura álom. Mit jelenthet?...

Fura álom. Mit jelenthet? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés

Egy olyan koncentrációs táborban voltam, ahol nem zsidók, hanem romák voltak velem együtt.

Egy fegyveres őr mondta, hogy este csak ruhában és csak párosával lehet zuhanyozni.

Egy fiatal, hozzám hasonló korú cigány fiúval kellett mennem, de az őr végig velünk volt. Odaálltunk a zuhany alá, ami nem egy épületben, hanem a szabadban volt. Ekkor az őr rám szegezte a fegyvert. A fiatal roma fiú elém ugrott, hogy védjen és odakiáltott az őrnek, hogy "Ne bántsa a lányt!" Az őr ezért őt lőtte le. Én zokogva a fiúra borultam és azt kiabáltam, hogy "Kérlek, ne halj meg!"


Már csak azért is furcsa az álmom, mert nem vagyok roma és tudtommal zsidó sincs a családban.


Normális válaszokat várok, trollok kíméljenek.


24L


2010. okt. 13. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, talán önkéntesként kellene dolgoznod, a hátrányos helyzetűeket segíteni.
2010. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
cigány-álltalában szerencs, szerintem valami kockázatos dologban lesz szerencséd:)
2010. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2010. okt. 18. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!