Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez az álom? Tudom...

Mi lehetett ez az álom? Tudom sok ilyen kérdés van, de ez nagyon fura volt.

Figyelt kérdés

Álmomban egy nagy magas és díszes vaskerítés tetején ültem. Felnéztem és összefüggő azt hiszem rudakon ült rengeteg varjú/holló... Mire vissza néztem leereszkedtek hozzám sokan és fájdalmat éreztem a tenyeremben és az egyik beleült. Nem is ment el onnan nyugodtan ült a többi azt hiszem kicsit feljebb is ereszkedett. Le akartam fényképezni de nem engedte és a hó is elkezdett esni.

Ezután egy öregember és egy öreg néni beszélgettek valami fontosról, de nem tudom miről, azt hiszem barátok voltak régről. Szív alakú különös köveket láttam és mutogattam a tenyeremen a varjú nyomát, mert belekarmolt. Az öregembernek volt egy nagyon fura macskája...

Lehet kicsit kusza, de aki tud kérem mondjon valamit...


2011. jún. 26. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
varju/hollo általába a halál jelképe 2öreg nem hasonlított valamelyik család tagodra? kezedre szált az lehet hogy a kezeddel lesz valami. vagy te okozod valamivel szándékosan vagy véletlen valakinek a halálát de ez nem biztos..
2011. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kárörvendő, megbízhatatlan barátokat látok a hollókban, akik ugye fent ülnek.Tehát feletteseket is jelenthet...

Az egyik a kezedre ül ,miután elment , észreveszed, hogy megkarmolt=A fent említett tulajdonságú emberek közül engedsz valakit közel magadhoz és későn fogod észrevenni, hogy megsértett, kárt okozott neked.

Le akartad fényképezni, de nem engedte=Nem akarja, hogy felfedd kétszínűségét.Esett a hó=A körülmények elfedik a tisztán látásod.

Az öregember és a néni bölcs ismerősöket jelent az élők közül, vagy saját magad bölcsebb énje, aki jó tanácsokkal meg akar óvni, de nem jutnak el hozzád a bölcs szavak, nem érted meg.

Szív alakú kövek=kőszív, kihült érzelmek, érzéketlenség.

Macska=Többnyire ravaszságot, hízelkedő barátot jelképez,de lehet lelkiismeret furdalás jele is.

A kéz jelenti még a munkát is.Az, hogy a varjú megkarmolta a kezed, jelentheti azt, hogy a munkádban (ami lehet a tanulás is, ha még diák vagy), fog akadályozni, kárt okozni egy hamis , rosszindulatú személy.

2011. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat..

Jézusom...:S nem tudom mire gondoljak.. mamám folyton a halálról beszél... de a munkás jelzők is illenek.. mivel most megyek holnaptól melózni egy nem épp kellemes helyre... diákmunka...:S :|

2011. jún. 26. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

A munkáddal, munkatársakkal kapcsolatban légy körültekintő és óvatos.

Az, hogy mamád a halálról beszél....Nos, ez időseknél jellemző és természetes, szóval emiatt ne nagyon nyugtalankodj.Igaz, sokan a hollókat, varjakat a halál jelképének tekintik az álomban, de ez a babonás általánosítás nem helyes.Az álomjelképeket inkább megfigyelések és pszichológiai irányú társítás, alapján érdemesebb elemezgetni és az álom egészét figyelembe kell venni, nem csak kiragadni egy részletet.És nem árt a jó ráérző képesség sem.

Az én álmaimban például az ilyesfajta madarak vitát, veszekedést jelentenek.A halált nálam a szokatlanul nagy füst látványa jelenti álmomban a megfigyeléseim szerint.

Sok sikert a munkádhoz!

2011. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!