Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy nagymamámon...

Azt álmodtam, hogy nagymamámon egy otthonka szerű ruha volt. Valahogyan kilógott a bugyijából egy darab, ami rózsaszínű volt. Ezen kicsit meglepődtem. Tovább lent. Mit jelent az álom?

Figyelt kérdés

Aztán már végig ki volt gombolva az otthonka és a testén mutatott valamit.

Valójában több, mint 90 éves. Messze lakom tőle és már nagyon régen találkoztam vele.


Nem tudom, hogy most hogyan néz ki.


Álmomban mutatta a combját, egész szép volt a bőre, csak néhány helyen volt pár seprűvéna.


Azt gondoltam, hogy szebb bőre van, mint nekem.


Kicsit hájas volt a hasa álmomban, de az biztos, hogy valójában nincs rajta háj, mert amikor utoljára beszéltem vele telefonon, akkor mondta, hogy hány kiló - de amúgy sem volt kövér.


Azt mondtam neki, hogy örüljön annak, hogy ilyen egészséges a teste.


Már nagyon idős.


Néha az álom pont az ellenkezőjét jelenti és felmerült bennem, hogy az, hogy azt álmodtam, hogy egészséges, pont azt jelentheti, hogy beteg?


Most nem tudom felhívni. Már egy ideje nem tudom elérni telefonon.



2023. júl. 4. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Es jol van a mama?ugy ertem mas el tudja erni?beszel vele mas csaladtag?jar hozza valaki?

En nem is az alom miatta,inkabb azert idegeskednék,hogy nem erem el telefonon mar reg.

2023. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eleinte a szép bőr az egészség jele lehet, ami igazából kortalan ha mondjuk használ rá kenőcsöket a nagymama. Ha Viszont idővel egyenesen arányosan aszott kezd lenni, akkor az azt jelenti, hogy szép lassan el kezd meghalni a hámréteg. Némely idős embereknek már fehéres színű bőrük van és az jellemző rájuk, hogy már nem mozognak. Az nem lehet, hogy a mamát azért nem lehet elérni telefonon, mert nem hallja a csörgést a televízió készüléktől?
2023. júl. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!