Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha mèg mindig...

Mit jelenthet ha mèg mindig vele álmodok?Nem értem hogy mért vele...

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm akivel munka viszonyban vagyunk semmi több. Már rengeteget álmodtam vele hogy èn nem akarom de ő megcsokol vagy közeledik hozzám ,most azt álmodtam hogy ketten fekszünk egy ágyba ès ő átölel èn meg hozzábujtam eszméletlenül szerelmes belém valami romantikus filmet nézünk ès beállit a fèrjem🤣🤣. Fèrjnèl vagyok ès a fèrjem èletem szerelme, nem èrtem hogy miért álmodom ezzel a fèrfival ilyeneket. Ráadásul ő is házas.

2023. júl. 22. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert tudat alatt vonzódsz hozzá.
2023. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vonzalom. A tudatalatti sok egyéb esetben is üzenhet a szexualitáson keresztül. Ez jelentheti, hogy mostanában a szabadságod korlátozódását éled meg vagy hogy a házasságod intimitása nem kielégítő.

Jelentheti akár a kalandvágyat is, ami álmaidban ugyan szexuális formában jelenik meg, de ez közel sem azt jelenti, hogy szexuális értelemben vágysz (tudatalatt) a kalandra.


Ne gondold túl! Rugaszkodj el az álmod szexuális jellegétől és keresd a mindennapi életedben azt a problémát, ami ezt az álmot gerjesztheti.

2023. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülj, mert olyan fog történni, amiről inkább te tudni se akarsz
2023. júl. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!