Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez az álom? Mit jelenthet,...

Mi ez az álom? Mit jelenthet, miért álmodok mindig ilyeneket?

Figyelt kérdés

A történet a iskolánk épületében jáccódik, de valami szálloda ként szolgál. Kineveznek személy testőrnek valami híres ember mellé kit egygonosztevő alak ismeretlen okokból meg akar ölni. A szállodában száll meg. Valamiért tele volt az egész épület katonával. Minden nyugott volt, míg nem a híres emberke eggyik gyerekkori barátja meg nem jelent, és az ő parancsára elmentek a katonák. Én bizonygattam a saját igazam , hogy igy a hítes emberke, kinek valami három betűs neve volt egyépként , nem lesz biztonságba, és ezért kiruntak az állásomról. Ekkor beugrott a történetbe valami tó partyán lévő ház, egy családdal, honnan elszökik a nagylány, mert a szülők nem engedik el a városba, de több nem történik. Majd én miután szomorúan kimentem a szállodábol, mertkirúgtak, elmentem valahova, valami sárga fényű szobába voltam, és akkor rávettem magamathogy visszamegyek . Elindultam a szállodába, és a titkos kijáraton bemásztam. Valami vasés beton csúzdalabirintusba találtam magamat. A csúzdák mellett létrák voltak, holttestek, orjási pókhálók. És amerre néztem mindenhol csak szürke köd volt . Mindig felfele mentem, de szinte végtelem volt. De végül felértem. A szállodát teljessen üressen találtam, és úgy nézett ki, mintha már 10 éve nem járt volna benne senki. Végül nem tudom mi lett, mert nem emlékszem másra. De ez az álom úgy megragadott, emlékszek a szereplői arcára, hogy mennyire meg voltam döbbenve mikor felértem a csúzdalabirintusból.

(nem olvasom át, ujjra, mert tudom hogy össze-vissza irtam mindent , és nem lenne erőm kijavítani. )



2020. aug. 19. 17:56
 1/2 Unswagyolo válasza:

Álmunkban mindig a tudattalanunk üzen.

Éppen ezért nem feltétlen a részletek a fontosak hanem az hogy hogyan érezted magadat közben mi váltott ki haragot vagy örömöt.

Ebből tudsz következtetni hogy miben kell fejlődnöd.

Az álmaid jelentését azonban 100%ban csak te tudod megfejteni.


Én valami olyasmire gondolnék pl hogy mivel álmodban bizonygattál valami olyasmit amit senki nem hitt el sőt még ki is rúgtak emiatt a való életben is valami ilyesmi élményed van hogy nem hallgattak meg esetleg hülyeségnek tartották azt amit mondtál és így ezekkel az eseményekkel tudtad ezt feldolgozni.


A körülmények bármivel megmagyarázhatóak mivel az agy egy nagyon rafinált dolog bármit képes kitalálni azt is amiről a valóságban fogalmad nem lenne.


Azt is jó tudni hogy egy álomban minden az álmodó tükörképe.


Így a ház és a Nagylány de a szülők is te vagy.

Gondolkozz el mit üzenhet ez az egész neked ha ennyire megmarad annak nagy üzenete van számodra.


Lehet ez annak a jele is nem tudom hány éves vagy , hogy te is már elmennél a szülői házból, vagy akármi bármi.


Az életedben is így kuzdhetsz a dolgokért ahogyan a szállodába való visszajutasnál is.

Mindent ilyenkor érdemes vizsgálni az is sokat elárul hogy ijesztő volt a visszajutás. Esetleg félelemmel tölt el ha valamiért ki kell állnod . De ezek mind csak tippek és találgatások. Az igazi álomfejtő benned van ;)

2020. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az iskola ahol tanulsz(iskolánk épületében) távoktatásban működik(szálloda). Ezért nagyon koncentrálnod kell(kineveznek személy testőrnek), hogy jó tanuló legyél(híres ember). Mert elvonják a figyelmedet a tanulástól(gonosztevő) lehetetlenné téve azt(meg akar ölni). Mikor tanulsz(A szállodában száll meg) rendre, fegyelemre van szükséged(tele volt az egész épület katonával). Ezt a nyugalmat zavarják a barátok(míg nem..meg nem jelent..elmentek a katonák). Te küzdesz azért(bizonygattam a saját igazam), hogy tudj tanulni( a híres emberke..nem lesz biztonságba), de reménytelen(kirúgtak az állásomból). Ekkor eszedbe jut, hogy megszöksz(..a nagylány) otthonról(tó partján lévő ház, egy családdal), mert a szüleid nem hagynak élni(engedik el a városba). Majd, hogy nem tudtál tanulni(kimentem a szállodából) gondoltad csinálsz valami hasznosat(elmentem..sárga fényű szobába) a tanulás érdekében(visszamegyek..szállodába) és belevágtál titokban(kijáraton bemásztam). A feladat igen nehéz(csúszdalabirintus) kemény(vas) és lehetetlen(beton). A törekvésed(létrák) veszélyes(holttestek), nagyon könnyen(óriási) csapdába eshetsz(pókhálók) és egyedül vagy(szürke), nem tudod mi sül ki belőle(köd). De nem adtad fel(felfele mentem) a lehetetlenség ellenére(végtelem) célt értél(végül felértem). És csend lett körülötted(a szállodát teljesen üresen találtam) meglepetésedre(meg voltam döbbenve mikor felértem).
2020. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!