Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy mostanában folyton sírva kelek fel? Valami baj lehet a szervezetemmel? Eddig még nem nagyon volt ez. Hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés
Napközben szinte sose szoktam sírni vagy igyekszem vissza fojtani. Mostanában, pont ahogy elballagtam a régebbi sulimból, a régi osztályommal szoktam álmodni, hogy gúnyolnak meg ilyenek. Álmomban elkezdek sírni és arra kelek fel, hogy könnyes a szemem és a saját sírásomra kelek. Ez már többször is előfordult. Igazából nem volt túl felhőtlen a viszonyom a rég osztállyal, nem piszkáltaK úgy nagyon, csak simán nem foglalkoztak velem. De eddig ilyen még nem volt, igazából örültem is, hogy ott hagyom őket. Utána jöttek ezek a rossz álmok. Aztán még az apámmal is álmodtam, hogy kiküldött a szobából, amikor vendégek voltak nálunk. Ez az álom is az elmúlt időszakban történt. Nem tudom miért most van ez, általában nem ilyen sírós vagyok és azt sem értem, miért pont most álmodok az osztályommal, amikor már nem is vagyok velük, ezelőtt meg sose álmodtam. Nem tudom mit csináljak, hogyan vessek véget ezeknek a rossz álmoknak, mert már aludni is alig tudok így.

2023. júl. 24. 22:17
 1/9 Grimfox ***** válasza:
83%
Ezt inkább a mentális egészség kategóriában kellene kiírni, mert ott sokkal hasznosabb válaszokat tudnál kapni, mint itt. Nem biztos, hogy a szervezeteddel van gond, ez inkább pszichés terhelés.
2023. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Valami gondolom nyomaszt mostanában téged. Családi gondok? Magányos vagy? Talán próbálod magadban elnyomni, de álmok útján az érzések feljönnek. Lehet az is, hogy mégis csak rossz volt neked az iskolás időszak, de akkor meg az nem tudatosult benned ott helyben, ezért most jön elő.

Szóval folyamatosan elnyomod a valós érzéseid, nem akkor éled meg, talán így véded magad, de az álmok nem hazudnak és előjön később minden.

2023. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szeretethiány
2023. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Feldolgozatlan események, így törnek a felszínre
2023. júl. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pszichédet érte valamilyen számodra feldolgozhatatlan élmény.

A sírás rendszerint nem csak a szemeidet mossa,hanem tisztítja a szellemiségedet is.

Bizonyos határig hasznos.

Ha több hónapon keresztül az rendszeres,szükséges pszichológushoz,esetleg pszichiáterhez fordulni.

(Hipnózissal,pszichodrámával,stb. felszínre lehet hozni a sírás okát és pszichoterápiával gyógyítható.)

Rendszerint minden traumát,krízist lehet kezelni külső szakember segítségével.

2023. júl. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye.
2023. júl. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Célszerű egy segítő szakembert kiválasztani, akit tömködhetsz pénzzel, mert nem lesz elég az az 1-2 milka hó végére, erre célzott az 5-ös.


Tudom, egy gennyláda vagyok, az igazság kimondására nincs manapság kereslet, mert nem igen hoz a konyhára.


Én mégis azt mondom, ha szeretnéd dobálni a tízezreseket egy olyan problémára, amit csak TE tudsz megoldani, akkor mindenképpen vágjál bele ebbe a projektbe!

2023. júl. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az életszakaszok gyógyítását ajánlom: https://www.youtube.com/watch?v=xi1LLWR1BPM&t=4800s
2023. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7.Hsz!


Amikor a válásom miatt suicid depresszióban szenvedtem és szembesültem állapotommal,én segélyvonalon segítséget kértem.


Tündérhegyen egy intézményben 3 hónapig teljesen ingyen kezeltek,eredményesen.

2023. júl. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!