Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés - mit jelenthet ez...

Álomfejtés - mit jelenthet ez az álom? Szőke hajú fiatalember, festék, festmény, szakáll.

Figyelt kérdés

Régebben gyógymasszőrként dolgoztam.

Álmomban jött hozzám vki gyógymasszázsra.

Egy fiatalember volt, akit amúgy ismerek. Szőke hajú, egészséges testalkatú.

Az volt a furcsa, hogy masszázs közben egy festményt festett, mégpedig profilból egy nagyon szakállas férfit.

Vagy legalábbis az arcpofái feketék voltak.

És a fiatalember nyakára fekete festékpöttyök kerültek, amit letörölgettem.

Már annyira régen dolgoztam masszőrként, hogy ez még fontos részlet lehet.

A "festmény" pedig gyerek szintű volt.



2023. júl. 25. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a fiatalember jelentheti fiatalkori vágyaidat, vagy valakit a környezetedben, akinek vannak vágyai, hogy komolyan vegyék. Az, hogy masszírozod, jelzi azt, hogy ezt az illetőt kedveled, de legalábbis bizalmas viszonyban állsz vele. A szakállas férfi arcképe jelzi azt, hogy az illető szeretne már felnőni, és, hogy profilból ábrázolja, egyfajta távolságtartást is jelez. A festékpöttyök, amiket letörölgetsz, jelzik azt, hogy te ezt az illetőt igyekszel megkímélni minden hátrányos következménytől, bárhogy is döntsön. A gyerekes szintű rajz pedig azt jelzi, hogy ennek az illetőnek a célja olyan messze van tőle , mint Makó Jeruzsálemtől: vagy a cél lehetetlen, vagy pedig ez a valaki nem tesz érte elég erőfeszítést. Nem tudom, van-e ilyen fiatal a környezetedben?
2023. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. (Nincsenek fiatalok a környezetemben.)
2023. aug. 8. 05:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen: akkor lehet, hogy kevésbé fiatal,csak még álmodozik. Olyan is van :)
2023. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszi!
2023. aug. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!