Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Baratkozás ? Sziasztok,Szabo...

Baratkozás ? Sziasztok,Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből 29 éve nős fiatalember vagyok.Barátot keresek hasonlo gondolkodással. Olyan 30-45 éves férfival baratkoznék akivel mindent meglehet beszélni és tabuk nélkül kikapcsolódni.

Figyelt kérdés
Szeretek például nudizni,akar otthoni kornyezetben akar vizparton,horgászás kozben. Mozi,kocsikazas,szerelgetés.Amolyan tikos lenne ez koztunk. Feltétel NEM meleg pasit keresek,ha nős vagy előny de nem feltétel. Ha magadra ismersz irj es szorakozzunk egyutt szabadidoben :)

#barát #kikapcsolódás #Lelkibarát #Haakarodtitkos
2023. máj. 2. 08:44
 1/2 anonim válasza:
Ne meleg legyen, de azért titkos legyen?! Mivaaaan?!!!
2023. máj. 3. 07:09
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg,es nem meleg barátot keresek.. A titkos nem a baratsagnak kell lennie hanem a bizalomnak,a kendozetlen igazsagnak,a nudizásnak strandon vagy bárhol. Rosszul fogalmaztam sajnos mar nem irhatom at a kerdest.
2023. máj. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!