Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam az exemmel?

Miért álmodtam az exemmel?

Figyelt kérdés

Mondhatni túl vagyok rajta.

Eléggé megszenvedtem az egészet erre meg jön ez az álom. 😔😌


2023. aug. 3. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2023. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, lehet hogy ő meg rólad álmodott
2023. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért hiszitek, hogy örökre el lehet felejteni az exeket? Ehhez valami komoly amnézia kéne. Egyébként bármikor eszedbe juthat, csak 10 év múlva reméljük tényleg feldolgozod, és már csak annyit gondolsz majd egy álom után, hogy ő is volt, rossz választás volt, esetleg tarthatott volna még.


Bocs, a válasz nem ellened szól, csak sokan írjátok ezt ki. De ennek különös oka még mindig nincs önmagában.

2023. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyik exemmel sem álmodtam még soha.

Mármint amikor már ex volt.

Csak olyan gáz hogy éppen hogy csak "túl vagyok" rajta...

Pont nem hiányzott

2023. aug. 4. 04:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez sem jelent semmit, hogy a többiekkel nem álmodtál. Konkrétan csak annyi, hogy egy olyan álomból sem ébredtél fel, esetleg nem emlékszel ezekre. Én például az álmaim nagy részét a felébredés után egy óraval teljesen elfelejtem. Ha érdekesebb, akkor inkább le szoktam írni minél gyorsabban.


Hidd el, nem gáz. Attól lesz nagyon rossz, ha azt hiszed ez nem normális és el kell nyomni. Teljesen oké. Velem is elő szokott fordulni. Először még sok rossz részletre emlékeztem, és nagyon kellemetlen volt, de már most semleges.

2023. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!