Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentése,vagy csak...

Van jelentése,vagy csak kísért a ,,gonosz”?

Figyelt kérdés
Kaptam egy üzenetet:Menjek a 27-es szobába.Régi képek voltak a falon(fehér-rózsaszín),néztem,majd beszippantott magával,és egy másik ,,dimenzióban” voltam,amolyan Csodaországban.Minden habos-babos.(Buz.s!)Jól éreztem ott Magam,utána megnyilt újra egy kapu,visszamehettem volna a ,,valóságba”,de nem akartam,és maradtam.Az illető,aki küldte az sms-t,a való életben elutasított.3éve vágyom rá.(Ha ez számít)

#álom #A sötétség gyermeke vagyok
2023. aug. 24. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Jól érezted. Kísért a gonosz. Azt akarja Buz.s légy
2023. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Mennyei Atya gyermeke vagy.
2023. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megnézted a barbie filmet?

Mert erősen hajaz rá a leírás



Mert ha nem hívd el a lányt és nézzetek meg! Ez jel!!!

2023. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3:Felnőtt nő vagyok,nem nézek Barbis filmeket,sosem néztem.Nem az Én világom ez a romantikus fas.ág.De mindegy akkor.Köszönöm a válaszokat.💡
2023. aug. 24. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Értem, értem én meg felnőtt férfi vagyok nekem pláne nem a világom. Az hogy érett vagyok e az 20ad rangú kérdés de meg kellett néznem…

És amúgy nem rossz. A habos babos álomból indultam amúgy ki…

Femin nőként szerintem te is megnézheted.

Nem erőltetem, meg ha annak is nez ki.

Az álomra

Ha ez nem játszik akkor… lehet nyit jelent csak hogy engedd el az illetőt szép alom de csak alom

2023. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy sokáig nézegettél valamit, mielőtt megvetted, és mikor a tiéd lett, rájöttél, hogy nem is tett boldoggá?

Ez is valami ilyesmi: nagyon szép képet vetítesz egy emberre, de ha össze is jönnétek, ahol ő eltérne az általad őróla 3 év alatt kialakított képtől, te mélységes csalódást élnél át. Pedig arról ő nem tehet, hogy a valóságban nem olyan.

Senki nem látja másikat belülről. Gondold végig, hogy a hibáival együtt is tudnád-e szeretni ezt az embert, akire vágysz.


A 27 nekem háromszor 9, ami a héber számmisztikában a Szentlélek ajándékait jelenti: [link]

,,It can symbolize the prophetic spiritual glory of the Godhead...."


,,szimbolizálhatja az (Istenség) prófétálás lelkének dicsőségét..."


Vagyis bementél egy szobába, ahol azt láttad, hogy jól érzed magad az erről a fiúról kialakított képben, pedig ez a rózsaszín cukormáz nem igazi szeretet. Ez a fiú valószínűleg nem hagyná, hogy keresztre feszítsék érted.


Szerintem arra pazarold az érzelmeidet, gondolataidat, Aki hagyta!

2023. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.Nem nézegetek semmit,mert nem vagyok nagyravágyó,és nem veszek haszontalan dolgokat.E tekintetben nincsenek vágyaim.2évig MINDEN NAP sírtam miatta,Pedig az elején már kiismertem.Manipulátor,az a legrosszabb fajta.1éve azt mondtam az égieknek,vagy Magamnak,hogy rendben,akkor nem akarom.Fizikailag nem akarom,de fejben folyamatosan Rá gondolok valamiért.Már nem reménykedek.És sokat ,,változott”,vagy csak megjátsza.Én úgy hiszem,hogy ezt az álmot Ő küldte Nekem,hogy megmutassa,vagy becsalogasson a boldogságba.Ezt nem tudom megmagyarázni,csak egy érzet.Vágyom rá,de mégsem.Az élete kezd lerombolódni.Èn hátradőltem.Már csak a válás maradt,és újra szegénynek lenni.Szegénynek,mert Én így akartam volna Vele lenni,szegényen!,és csak együtt.Mindezt nem azért,mert gonosz vagyok,hanem azért,mert a gyengepontommal akart manipulálni,hogy pénzt csaljon ki Belőlem.Miszerint:Szeretlek.
2023. aug. 26. 00:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy igen!Elfogadtam volna.Bármit csinálhatott volna Velem..Megalázás,több nő,szabadság,minden,amire vágyott volna,csakhogy láthassam,ahogy alszik.De ez nem kellett Neki.Makacs vagyok nagyon,igen…
2023. aug. 26. 00:54
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Az kom.
2023. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem teszel se magadnak, se neki jót, ha isteníted. Az lenne a legjobb, ha elköltöznél máshová, és nem vinnél semmit magaddal, ami az övé, hogy ne ránthasson a múltba téged még 1x.


De persze ez bonyolult, és drága.


Nekem amolyan plántói szerelmem volt több évig, nagy lángolással az elején, erős vágyódással és szomorúsággal a végén. Úgy tudtam végül leszakadni róla - mármint azt abbahagyni, hogy folyton rá gondoljak, hogy meghalt egy rokonom, és ideköltöztem a házába. Tehát nem láttam többé azt az illetőt. Már lassan egy éve vagyok itt, és szinte nem is jut eszembe ;)


Nem csak ő szép amikor alszik. Van itt még pár millió ember. Lehet, hogy valakinek pont te vagy a legszebb, mikor alszol.


Szerintem mindannyian Istenre vagyunk teremtve, és NEM attól másiktól kell várni a boldogságot.... viszont jó érzés az úton együtt menni valakivel, erre lehet, hogy valakinek pontosan te vagy az, aki kell.


Bárcsak el tudnál költözni! - 6-os

2023. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!