Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem szoktam álmok jelentésével...

Nem szoktam álmok jelentésével foglalkozni. De ez valahogy élesen bennem maradt és érdekel, hogy mit jelenthet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy terhes lettem (19 éves vagyok). Megszültem a babát, boldog voltam, aranyos kisfiú, olyan szép szemei voltak, mint a barátomnak. Aztán kezdtem tehernek érezni. Egész nap vele foglalkozni, hívtak bulizni meg ide-oda és nem tudtam menni, mert a gyerekre kellett vigyáznom. Egyik nap mégis elmentem a barátommal nyugodt szívvel. A következő jelenet meg már az volt, hogy egy réten vagyok a gyerekkel, már nagyobb, szaladgál és beszél. Aranyos szőke kisfiú. Beszélgettünk, játszottunk, jól éreztem a magam. Ezután pedig egy bevásárlóközpontban voltunk. Barátom én és a gyerek. Jött velem szembe volt osztálytársam és meg volt lepődve, hogy gyerekem van. Barátom meg én idősebbek voltunk, elhíztunk. Nagyon csúnyán néztünk ki :D Ő szőrös volt, a haja össze-vissza állt, elhízott. Én is elhíztam, lógott a mellem, sz*rul voltam felöltözve. Örültem, mikor felkeltem. Ez mit jelenthet?


Nem tartom magam alkalmasnak az anyaságra? Önző vagyok mert csak magamra gondoltam? És az, hogy a végén idősebb önmagunkat láttam, csak elhízva és elhanyagolva?


2013. júl. 4. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz a kötöttségtől, ezzel sok ember így van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy alkalmatlan vagy az anyaságra.
2013. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most alkalmatlan vagy az anyasára... mindenképp várj a gyerekkel 10 évet... amíg normális nővé válsz.
2013. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm!


Második! Miért, most nem vagyok normális nő csak azért mert 19 évesen még alkalmatlan vagyok az anyaságra? Mond már nekem egy olyan 19 éves lányt,a ki alkalmas rá. Szerintem a "normális nő" nem ezen múlik. De azért köszönöm, kedves vagy...

2013. júl. 4. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilván te tudod a legjobban, hogy az álomképeid mit jelentenek a számodra. Ha mondjuk mégis meg kellene magyaráznom, azt mondanám, hogy szeretnél egy kisbabát, de kicsit tartasz is a dologtól, illetve a gyerekkel járó kötelességektől, nehézségektől. Nehézségektől, amik a gyerek korának előrehaladtával akár meg is szünhetnek.

Bocsánat, ha hülyeségeket mondtam, nem volt még gyerekem, csak hát én is gyakran foglalkozok az álmaim jelentésével, és ha nem is feltétlenül igaz minden, amit leírtam, jó ötleteket meríthetsz a válaszomból a tényleges megfejtéshez.:)

2013. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha most szülnél ez lenne. Egy olyan élet, amiből legszívesebben felébrednél.

Ha később... Arra sincs garancia hogy jobb lesz. Senki nem ilyen rémálomra vágyik, mégis sokan belecsöppennek. Te csináld okosabban!

2013. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire élesen láttad, akkor talán utaztál (lelkileg) a jövőben. Meglehet, hogy be fog jönni. Legalább készülj fel (lelkileg), hogy valamennyire jobb legyen a valóság, mint az álom.
2013. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha éles álmaim vannak, akkor az azt jelenti, hogy utaztam a jövőben?? hm.. érdekes :)


Köszönöm a válaszokat :)

2013. júl. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!