Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Hát nem emlékszem, hogy mikor volt, vagy egyáltalán volt e ilyen durva álmom valaha is. Voltak furcsa álmaim. De a mostanitól nagyon féltem, és rettegtem utána, ahogy felriadtam. Horror filmet már nagyon rég néztem.


Már az eleje is fura volt. De ott még nyugodt volt. Kicsit már akkor is sötét volt a hangulata. De eljátszottunk a gyerekekkel, volt tó is a házunknál stb. Úsztunk, bohóckodtunk. Kicsit olyan vihar előtti csend. Után vittünk egy utánfutónyi fát, ugyan úgy az udvarunk, házunk volt, de mégis kicsit más. A szomszéd öregasszony néma csendben figyelt minket. Utána bementünk a házba. Na ott teljesen más volt a házunk. De egyébként ismerős volt a ház valahonnan, mimtha már láttam volna. Nagyon nagy beltere volt, és felül voltak olyan lépcsők, és ajtók ahova nem lehetett feljutni. Ami úgy sose tűnt fel, de most megint megláttam, és mondtam is a férjemnek, hogy amúgy ott mi lehet, hogy lehet feljutni. Sose néztük meg előtte. A következő kép az volt, hogy a párom valahogy mászik fel, feljutott, de egyszer csak lezuhant, úgy, hogy pont egy poncelejáró volt alatta. Szóval nem láttam, ahogy földet ér. És utána ahogy felnéztem, egy "szörnyet" láttam. Igazából nem is tudom mi volt az. Nem igazán volt alakja. Egyből magamhoz fogtam a gyerekeket, és itt hirtelen felébredtem.

És ugye ilyenkor van még, hogy az folytatja egy picit a sztorit, az volt csak, hogy elindultunk a nyitott ajtó felé, és akkor egy másik szörny becsukta előttünk.

Nagyon-nagyon rossz érzés kerített hatalmába mikor felébredtem, hát eléggé féltem, nem is tudtam utána visszaaludni, csak nehezen.

Nem tudom számít e, meg mondjuk nem is annyira hiszek benne, de hát nem tudom. De az ébredés után nem sokkal ránéztem a telefonomra és 3 óra 3 perc volt. Szóval kb 3 kor riadhattam fel.


Amúgy azt tudnám erre mondani, hogy mostanában sok a stressz, kicsit talán depis is vagyok. Minden tennivaló az én nyakamban, stb, stb. Ovi, suli előtti hajrá..

Aztán lehet már nem bírom feldolgozni ezt, aztán így jön elő. Pl a szörnyek lehet a stressz, depresszió, ami elragadja a családom, mert emiatt, már nem is tudok teljes mértékben velük foglalkozni. Stb

De kíváncsi vagyok más véleményére is. Mert még mindig elég rossz érzésem van.



2023. aug. 30. 07:06
 1/3 anonim válasza:
Esteleg nem félsz attól, hogy, ha felnőnek a gyerekek és elmennek nem tudod őket szemmel tartani/megvédeni? Félsz attól, hogy milyen lesz az élet mikor minden megváltozik? Nem akarsz egyedül maradni, félted a körülötted levőket. Nekem így ez jött le.
2023. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közeleg a halál
2023. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lappangó szifiliszt
2023. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!