Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akar ez jelenteni? Mit...

Mit akar ez jelenteni? Mit jelképezhet a virág?

Figyelt kérdés

Az álom a következő: egy hosszú, végtelennek tűnő aszfaltút közepén álltam. Nem volt körülöttem semmi más, úgy éreztem, hogy ki kéne valahogy töltenem ezt a világot. Felemeltem a kezemet és egy virágot akartam rajzolni a levegőbe. Csalódást éreztem, mert az ujjam nyomán nem lett semmi. Kétségbeesetten néztem körbe, mit csinálhatnék.

Aztán megváltozott a helyszín. Egy emberekkel teli zsúfolt teremben találtam magamat. Hirtelen elkezdtem keresni valamit (nem tudom, hogy mit), vagy valakit.

Ki akartam kerülni az embertömegből. Lassan megláttam egy kis virágot egy ajtóra rajzolva, elindultam felé, de valaki visszarántott és az ellenkező irányba vonszolt.

Újra máshol voltam. Egy hatalmas fa ágán ültem, kezemben egy ecsettel és újra a levegőbe akartam rajzolni egy virágot, immár az ecsettel.

Nem sikerült most sem. Amikor csalódottan leengedtem a kezemet megjelent előttem egy fiú. Lazán, mit sem törődve azzal, hogy én is ott vagyok forgatott valamit az ujjai között. Jobban megnéztem azt a valamit. Egy kés volt az.

Odahajoltam a sráchoz, közben majdnem leestem a fa ágáról, viszont az ecsetet elejtettem. A fiú ezt észrevette, elnevette magát és azt mondta, hogy "Minek kell az te neked?"

Én meg csak azt motyogtam, hogy "A virágom"

A fiú megfogta az egyik csuklómat és a kés hegyét lassan végighúzta a kezemen, mire abból elkezdett ömleni a vér, ami lassan virágmintát kezdett formálni. Hálásan ránéztem a fiúra, ő meg újra felnevetett.

Mit jelenthet ez?


2010. okt. 16. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Színesben álmodtad? Szép lehetett... Én is szoktam szép színeseket álmodni, meg olyanokat, hogy csupa jó ember(?) vesz körül, és szeret mindenki mindenkit. Ilyenkor úgy "lepottyanok" mikor felébredek. Én nem tudom mit jelent, de jó lehetett.
2010. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindig színesben álmodok. Talán több színnel is, mint kéne XD Ja, ezt még elfelejtettem odaírni, hogy én nagyon szeretek rajzolni, de így rajzzal kapcsolatos álmom csak most volt először.
2010. okt. 16. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
az álmokat nem lehet megmagyarázni,hisz azok tudat alatt jönnek elő,mikor az ember "nincs magánál", nem tudja azt befolyásolni,csak megtörténnek. minden más csak találgatás.
2010. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vált igazán tudatossá az álmod,pedig közel jártál hozzá.

Bár végül is,amit meg akartál teremteni,azt meg kaptad (a virágot)csak kissé megkésve,kicsit máshogy,mint ahogy akartad.Az álom vége azt mutatja,hogy a teremtés képessége benned van,neked is a véredben van,csak gyakorolnod kell és hinned benne.Az álomban is,és a valóságban is.

2010. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!