Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelképezhet ez az álom?...

Mit jelképezhet ez az álom? (fehér babakocsi, stb. )

Figyelt kérdés

Na szóval az álom a következő volt:

Sétáltam az utcán és babakocsit toltam és olyan jó érzés volt bennem, előttem ment egy család, náluk is volt babakocsi, meg nagyobb gyerekek, meg családtagok, szóval nem csak apa anya. Szűk volt a járda, és hogy kikerüljem őket, bementem egy boltba, hogy ott megforduljak (???) az eladónő nagyon kedvesen mosolyogva nézett rám. De közben a másik család is bejött, szóval ismét mögéjük kerültem. Aztán egy kereszteződésnél megálltunk, de miközben mentem az egyik nő aki előttünk meg egy kislánnyal, mindig próbált benézni a babakocsiba, hogy megnézze milyen a baba, majd megálltunk a kereszteződésnél és be is nézett, ekkor előre hajoltam, hogy én is megnézzem, és aludt a baba, a takaróra le volt rúgva magáról, és néztem, hogy meg kellene igazítani,meg néztem a baba arcát, hogy milyen kis pofás, aranyosabbnak hittem. Minden hófehér volt. A takaró, a babaruha, babakocsi. Miközben toltam a kocsit, olyan jó érzés volt sétálni, és büszkeség töltött el ahogy mentem. De néha meg olyan volt, mintha biciklivel mennék, de végül úgy döntöttem, hogy gyalog tolom a babakocsit.

Kicsit hosszú lett. Tudom, hogy aggodalmat jelképez a babakocsi. De ebben az egészben olyan öröm érzet volt és büszkeség, boldogság.

Szerintetek?


2011. ápr. 25. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy filmben van! az a címe, hogy Rejtett boldogság, 1997-ben adták ki. Ugyanez a jelenet játszódik le benne, keress rá!
2011. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy van e már gyereked de akkor az lehetséges hogy félsz hogy mások megbámulják rondának hiszik ezért külön útra kell vinned és lassabban.

Vagy ha még nincs akkor meg ugyan ez jövő időben.

2011. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs még gyerekem, nem is tervezem.(de amúgy szeretnék:))

De amúgy nem volt csúnya, csak néztem, hogy aranyosabb is lehetne akár :D

De amúgy lehet benne vmi,mert régebben gondolkodtam rajta, hogy mi van ha csúnya lesz a gyerekem. De a álomban amúgy mégis büszkeség töltött el, hogy az én babámat akarják nézni.


Rá keresek a filmre, tök izgi:D

2011. ápr. 25. 15:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam meg :(
2011. ápr. 25. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!