Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehet asztrál kivetülés...

Ez lehet asztrál kivetülés tudatos álom közben?

Figyelt kérdés
Alvás közben tudatába kerültem, hogy alszom, ami évek óta működik nálam. Ezért gondoltam egy kicsit szórakoztatom magam, és levetítettem magamnak, hogy a párommal vagyok, irányítottam az eseményeket. Pár percnek érzékeltem. Idáig jó volt minden. Utána gondoltam fel kéne kelni, mert csak ledőltem pihenni és már sejtettem, hogy késő van. Álmomban, ha arra összpontosítok erőből, hogy mozdítsam meg egy testrészem akkor az valóban egy kicsit megrándul és arra felébredek. Nos, itt történt szokatlan... erőltettem a testem mozgatását, meg hang nélküli kiabálást imitáltam álmomba ami valahogy a lélegzetemre van hatással és az is megébreszt, de annyira távolinak éreztem a testem, hogy úgy éreztem nem vagyok rá semmilyen hatással. Vagyis csak síkon, mert a szobámba játszódtak az események ahol az alvó testem is volt, tehát nem km távolságokra kell gondolni. Itt megijedtem, arra gondoltam sose találok vissza a testembe, a párom a holttestem fogja megtalálni én meg itt ragadok ebbe a szürke világba, ami borzasztó rideg. A tudatos álmomban a szobámban voltam, de ilyen ködös szürkeségben, se pozitív se negatív energia, csak semleges ami még ijesztőbb volt, egyszerűen éreztem, hogy ott csak én vagyok. Mintha másik síkon lettem volna. Végül nagy erővel sikerült felébresztenem magam, de a hatása alá kerültem, hogy ez most végülis mi lehetett?

2023. szept. 21. 20:43
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem kivetülés, inkább némi irányításvesztés. A ködösség inkább erre utal. Meg az is, hogy nem ébredtél azonnal, amikor akartál. A kivetülést a vágyaid, és gondolataid irányítják, azonnali ébredésnek kellett volna lennie az eredménynek.
2023. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fantáziaképeket látsz, az még nem asztrális kivetülés.

Az asztrális kivetülés egy éberebb tudatszintet igényel, ha ez nincs, át fog kapcsolni álomszakaszba.

2023. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Én asztrál kivetülés alkalmával röpködni szoktam. Figyelni kell, mert múltkor kiestem a kivetülésből és ráestem a makkomra.
2023. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az álom végül is egy valóság, amit mi teremtünk. Ez is olyan, csak a teremtője egy sokkal bölcsebb testvérünk, mint mi, ezért nem öntudatlan, illékony, akaratlanul változó, hanem előre tervezett szabályoságoknak alávetője.

Az álmodban mondhatni te vagy az úr, és a létezés, amit teremtesz, csak a tiéd. Persze nem, de mondhatni, főleg ahhoz képest, amit itt fizikai létnek megélünk és megosztunk sok trilliárd és trilliárd élővel magunkon kívül. Ez azért nem asztrális kivetítés, mert nem egy adott és közös létezés asztrális síkjára kapcsolódsz és oda vetíted magad, hogy érzékeljenek, vagy te érzékelj, hanem a te saját teremtésedbe.


Amúgy javaslom ne ilyen ócska módszerekkel ébreszd fel magad. Ha már érzed a tested, akkor egyszerűen kapcsolódj rá mentálisan. Én érzem az agyamat, ahogy alszik, ahogy abba a formában van, ami könnyedén pörög, teremti az álmot, és érzem a testem is ahogy el van ernyedve, gyenge, relaxált, miközben álmomban vagyok. Ebből nem az a következő lépés, hogy megrántod magad és arra felébredsz. Ha már ott vagy, miért egy eszközt használsz, hogy kívülről hass magadra.., egyszerűen belülről parancsolj magadnak. Válts át a testedre, engedd el az álmot. És kész. Egyből megkezdődik a felébredés folyamata, aminek kb a nulladik lépése, hogy úgy mond "felébredsz".

De javaslom ne engedd el a tudatos álmokat, amíg vége nincs. Elég sok lehetőséget ad gyakorolni.

2023. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
probáld szemed nyitogtatni legközelebb, az hátha jobban bevállik.
2023. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!